Tv tavsiyesi

Kodla Büyü

Demhar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar. lcd led plazma farketmez. dahili hd uydu alıcılı 40-42 inch bir tv almak istiyorum. 3d smart vb. özelliklere gerek yok. sadece tv özellikleri yeterli babamlara göndericem. ilgili arkadaşlar tavsiyesi olan varsa...

teşekkürler!

a101e veya bim e televizyonlar geliyor uygun fiyat onlardan al. sorun çıkarsa hiç bişey sormadan geri alıyorlar. ben teknosadan philips aldım sadece görüntü kalitesi biraz daha iyi diğer televizyonlara oranla ama çok hantal kırmadan geri vereyim dedim almadılar, daha hızlı geçişi olsun diye harici uydu cihazı aldım fakat bu seferde görüntü kalitesi kendi uydu cihazındaki kadar kaliteli görüntü vermiyor. babam beko akıllı televizyon aldı kanal geçişleri çok iyi ayrı bir uydu cihazına gerek yok.

Demhar' Alıntı:
merhaba arkadaşlar. lcd led plazma farketmez. dahili hd uydu alıcılı 40-42 inch bir tv almak istiyorum. 3d smart vb. özelliklere gerek yok. sadece tv özellikleri yeterli babamlara göndericem. ilgili arkadaşlar tavsiyesi olan varsa...

teşekkürler!
hocam dün carrefoourdan aldım. 39" Led Tv.. Bugün kurulumu yapacak servis. 799 TL 9 taksit aldım.. Seyrettikten sonra da yorumları yazarım..

her zaman burda arkadaslara söyluyorum, Philips alma diyebilirim sana, ucuz bişe de almamıştım zamanında, kumandayı atıp kırasım geliyor bazen,

gamer99' Alıntı:
bu hesapzamanı nasıl bir site ki ?
hiç alışveriş yapan var mı?
birkaç böteci arkadaş ile incir altyapısı kullanılarak kurmuş olduğumuz bir eticaret sitesi. alışveriş güvenliğinde, teslimatta vs sıkıntı yaşanmamakta. fiyat olarak ta büyük sitelere göre daha makul.

vestel al. hemde dahili uydu alıcısında biss key girişi yapılabilen tek televizyon :)

biraz önce Vestel Servis elemanları televizyonu kurdu.. HD kanallar iyi.. kanal geçişlerinde çok az bekliyor. Bu da dahili uydu alıcısından kaynaklınıyor sanırım.. Eskiden hariciydi daha hızlı geçiş yapıyordu.. USB'den okuma özelliği var.. Bilmiyorum ben beğendim.. 799 TL'ye 102 ekran Tv.. 9 taksitle Carrefour'da.. Fiyat/Perf. çok takmıyorsanız bence almaya değer.. Hele de benim gibi yıllardır 37 ekran tv kullanıyorsanız :wink:

Geri