TV tavsiye

Kodla Büyü

demidembo

Aktif Üye
Arkadaşlar beğendiğiniz, tavsiye edeceğiniz 4000-5000 TL civarında bir televizyon öneriniz var mı?

bende samsung var qled, yakınımda lg var ultrahd, aralarında bariz bir fark yok kumanda dışında, lg'nin kumanda kullanımı çok rahat, samsungun kumandasına da alışıyorsun ama internette gezinirken tam bir eziyet, ayrıca samsungun türkçe menüsü de yok, bu benim için önemli değil ama yine de türkçe olmalıydı, 2 yılı geçti, güncelleme gelecek dediler ama henüz bir güncelleme gelmedi. bu söylediklerim tabiki genel anlamda, marka modellerin internet sitelerindeki yorumlarını okumak size genel bir fikir verir.

bende samsung var qled, yakınımda lg var ultrahd, aralarında bariz bir fark yok kumanda dışında, lg'nin kumanda kullanımı çok rahat, samsungun kumandasına da alışıyorsun ama internette gezinirken tam bir eziyet, ayrıca samsungun türkçe menüsü de yok, bu benim için önemli değil ama yine de türkçe olmalıydı, 2 yılı geçti, güncelleme gelecek dediler ama henüz bir güncelleme gelmedi. bu söylediklerim tabiki genel anlamda, marka modellerin internet sitelerindeki yorumlarını okumak size genel bir fikir verir.
bende samsung 4k almıştım 4 yıl kadar evvel. görüntüsü güzel ama sesi lg ve philips gibi tok değildi. güncellemeler geldi biraz daha düzeldi ama hala bası o kadar iyi değil. samsunglar öyle imiş ses konusunda ama philips gibi sapıtmıyor en azından. stabil çalışıyor cihaz.

kumanda yönünden bende dertliyim. kullanımı geçtim internet kısmını kullanmıyorum çok fazla. onu kullanacaksam mini klavye aldım bluetoothlu onunla kullanıyorum. üzerinde farede var. şikayetçi olduğum tek nokta kumanda üzerindeki sayılar, yazılar tüm silindi. babamda arçelik var yıllardır hala aynı duruyor, bacanakta lg var onun da öyle 10 yılı da geçti hatta.

Akıllı TV'de LG öneririm.5 yılı devirdik. İkinci çocuğu da büyütüyor. Bir kere akıllı kumandayı kırdı çocuklar, yenisini almak zorunda kaldım. Onun dışında çok dayanıklı maşallah. İnternette en çok Youtube kullandığım için kumanda ile çok pratik oluyor. Bazen bilgisayar ya da telefonu bile elime almıyorum.

Ben şu TV'yi kullanıyorum çok iyi, istediğim uygulamayı da yüklüyorum fiyat performans ürünü, tavsiye ederim.

Akıllı TV'de LG öneririm.5 yılı devirdik. İkinci çocuğu da büyütüyor. Bir kere akıllı kumandayı kırdı çocuklar, yenisini almak zorunda kaldım. Onun dışında çok dayanıklı maşallah. İnternette en çok Youtube kullandığım için kumanda ile çok pratik oluyor. Bazen bilgisayar ya da telefonu bile elime almıyorum.
Hangi modelini kullanıyorsunuz hocam.

LG 47 inç tv kullanıyordum problemsiz 8 sene kullandım. internetten ilan verdim 3. gün satıldı. şimddi LG 55nano810 aldım çok memnunuz.

Hasari hocam siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz. Birde bunların 55 inç likleri var galiba aynı özelliklere mi sahiptir hocam.
6 Ayı geçti evet aynı özelliğe sahip ama sanki panel kalitesi 58 inçte bana daha iyi geldi. Diğer türlü her şeyi aynı panel büyüklüğü farklı.
Eğer düşünürseniz şurada hazırladığım video listesine göz gezdirin özelliklerini tamamen kavrarsınız.

Allah a yakın vestele uzak olun derim cep telefonum vesteldi öyle böyle rezillik yaşamadım TV ye gelince LG nanocel web os kullanıyorum 2 yıldır çok memnunum

49uf8507 var bende. Artık eski sayılabilecek bir model. Ancak özellikle youtube özelinde ilk günkü performansı alıyorum. 4k tv olduğu için hanım da netflix filan dizileri iyi izliyor.

Benimde 48JU6070 var 4k ve eskidi dediğiniz gibi ama maşallah çalışma performansı iyi. Güncelleme ile daha iyi oldu. Keşke kumandaya da güncelleme gelseydi de silinmeseydi. :D

Geri