TV Box Android

Kodla Büyü

cgg*seco

Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Televizyonu androide çevirmek için TV Box alacağım. Bu sektörün en bilineni Xiaomi Mi Box S 4K ancak onunda piyasa da 1-2-3. versiyonları mevcut.
Açıkçası en temel aradığım özellik tv kanallarını izlerken en azından 1-2 saat geri sardırma ve durdurma özelliği olması. Bu sebeple belirli bir dahili hafızası olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Konuyla ilgilenen, TV Box kullanan arkadaşların tavsiyelerini dinlemek isterim.

Merhaba arkadaşlar. Televizyonu androide çevirmek için TV Box alacağım. Bu sektörün en bilineni Xiaomi Mi Box S 4K ancak onunda piyasa da 1-2-3. versiyonları mevcut.
Açıkçası en temel aradığım özellik tv kanallarını izlerken en azından 1-2 saat geri sardırma ve durdurma özelliği olması. Bu sebeple belirli bir dahili hafızası olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Konuyla ilgilenen, TV Box kullanan arkadaşların tavsiyelerini dinlemek isterim.
Merhaba.. Mi box kullanıyorum , içine inatbox adlı ücretsiz iptv uygulamasını indirip kurdum. bu uygulama çoğu kanalda 24 saate kadar geri gitmeye izin veriyor. herhangi bir ek hafızaya gerek kalmıyor.

Hocam mibox kullanıyorum ama bu işin ustası çin, aliexpressten uygun fiyata 2 kstı özelliklerde cihaz alabilirsiniz. Mibox ben marka satarım diyor o ayrı. Lisanslı netflix olayı fidlan var, araştırırsanız görürsünüz zaten. Dosya alışverişi, harici uygulama, iptv kullanımı için çok iyi,eski televizyonu tsblete çevirirsiniz, bence günümüzdeki ssd gibi bu android box lar

Kod geçerli değil maalesef ancak hepsiburada da 1889a düşmüş. Play store dışından uygulama yüklenmesine izin veriyordur heralde değil mi?

https://t.me/Merttemizercom buradan tavsiye alabilirsiniz.Aşağıdaki veriler bu telegram grubundan alınmıştır.
LİSANSLI BOX/STICK ÖNERİLERİ

İŞLEMCİ SIRALAMASINA GÖRE

1-) TEGRA İŞLEMCİ
• Nvidia Shield 2015-2017-2019 nesil cihazları

2-) S905X4 İŞLEMCİ
• Homatics Box R Plus 4/32 - AV1
• Mecool KM2 Plus 16GB - AV1
• Homatics Box R 2/16GB - AV1
• Verizon Gen2 - AV1

3-) S905Y4 İŞLEMCİ
• T-Vision Hub Gen2 - AV1
• Hako Mini TV Box 4/32 - AV1
• Netogy Android TV Box - AV1
• Next Stick 4K - AV1
• Mi Stick 4K -AV1
• Realme Stick - AV1
• Sunny Prime Stick - AV1

4-) S905X3 - D3 İŞLEMCİ
• Chromecast - D3
• Botech Wzone - X3
• Homatics TV Box - X3
• Nokia TV Box - X3

5-) S905X2 - Y2 İŞLEMCİ
• Mecool KM2 - X2
• Atlanta Colovu - X2
• Dynalink - Y2
• Onn TV - Y2
• H96 Hako Mini - Y2
• T-Vision Hub V1 - Y2
• Tivo Stream - Y2
• Anker Nebula Box - Y2

6-) S905X İŞLEMCİ
• Ematic AGT419
• Mi Box

7-) Mi Stick FHD veya Onn Stick FHD

Bu cihazlar içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Nvidia Shield 2015-2017-2019 nesilleri fiyatı yüksek ve oyun oynamak için tasarlanmıştır.

2, 3, 4 ve 5. sıradaki cihazlar çoğu işlem için uygundur.

6 ve 7. sıradakiler ise bütçe dostu ve giriş seviyesindeki cihazlardır.

AMAZON FIRE TV CİHAZLAR
(PLAY STORE YOK)
• Cube Gen2 - S922
• Fire Stick 4K Max - MT8696
• Fire Stick HD / 4K - MT8695
• Fire Stick Lite 1 GB - 1080P

DAHİLİ HUB OLAN CİHAZLAR
• Nvidia Shield
• Mecool KM2 Plus (Techstorm)
• Botech Wzone
• Homatics Box Q (Techstrom)
• Homatics Box R
• Homatics Box Plus
• Mecool KM2
• Atalanta Colovu
• Nokia TV Box

Son düzenleme:
TRY 626.98 40%OFF | Transpeed X4 Android 11 TV kutusu Amlogic S905X4 3D BT4.0 4G 32G 64G 128G hızlı çift Wifi medya oynatıcı 4K 8K Set top Box

Ben bunun için pusudayım, işlemcisi iyi, fiyat 1000 lira civarına geliyor vergisi kargosu dahil, tekrar belirtmem lazım lisanssız netflix ve prime olayını araştırın.

Mecool ve Tanix markaları stabil hızlı çalışan markalardır. 5-6 yıldır tanix ve mecool cihazları kullanıyorum. Gayet akıcı ve hızlılar. Netflix vb. uygulamalara üye iseniz ve tv niz de 4K ise Lisanslı cihaz düşüne bilirsiniz. Bu hafta Bim e dijitsu android tv geldi. Bir arkadaş almış 7000 TL. Yüklemesini yaptık uygulamalar gayet güzel çalışıyor.

Yorumlar için çok teşekkür ederim. Benim TV full HD. Bu durumda bir problem yaşar mıyım? 4k ile mi uyumlu sadece bu yeni android box'lar.

TRY 626.98 40%OFF | Transpeed X4 Android 11 TV kutusu Amlogic S905X4 3D BT4.0 4G 32G 64G 128G hızlı çift Wifi medya oynatıcı 4K 8K Set top Box

Ben bunun için pusudayım, işlemcisi iyi, fiyat 1000 lira civarına geliyor vergisi kargosu dahil, tekrar belirtmem lazım lisanssız netflix ve prime olayını araştırın.
Bu cihazı hiç kullanan memnun kalan oldu mu hocam? Bunu vergiler dahil nasıl alırız.

Bu cihazı hiç kullanan memnun kalan oldu mu hocam? Bunu vergiler dahil nasıl alırız.
s905x4 işlemcili 4gb ram 32gb olanından arkadaşım aldı, daha önce mi box kullanıyordu, önceden eşşeğe biniyormuşum diye yorum yaptı.
Hocam aliexpressten alırken vergisini filan önceden ödüyorsunuz zaten, sorunsuz geliyor. 1000 lira civarı alınabiliyor belirttiğim özelliklerde cihaz.

s905x4 işlemcili 4gb ram 32gb olanından arkadaşım aldı, daha önce mi box kullanıyordu, önceden eşşeğe biniyormuşum diye yorum yaptı.
Hocam aliexpressten alırken vergisini filan önceden ödüyorsunuz zaten, sorunsuz geliyor. 1000 lira civarı alınabiliyor belirttiğim özelliklerde cihaz.
Tamam hocam . Teşekkürler.

bunda netflix yüksek çözünürlükte çalışıyor mu ?Bende netflix üyeliği var bunu alırsam yüksek çözünürlükte izleyebilir miyim?Lisan olayı var mı

3 yıla yakın kullanıyorum, zamanında Mi Box S 4k cihazını almıştım, memnunum hala hiç bir takılma yaşamadım. Ben bir çok yasal ve yasal olmayan uygulama yükledim denedim. Ücretsiz uygulamalardan tam verim alamazsın, sunucularından kaynaklı sorunlarla sürekli karşılacaksın. Ben netflix, blue tv gibi aboneliklerimi kullandım. 4K televizyonumda çok iyi görüntüler aldım. Üyeliklere verdiğim ücretin sonuna kadar hakkını aldım. Çoğunlukla Youtube kullandım, telefondan gönderirken sıkıntı çıkartmadı. Okul, çocuklar vs derken fazla zaman ayıramaz oldum. Büyük bir hevesle aldığım cihazı şu an nadiren kullanıyorum. Çok fazla zaman ayırmayacaksan büyük maliyetlerle cihaz almanı tavsiye etmem ya da haftalarca araştırma karşılaştırma videoları izleyip zaman kaybetme, en çok satan cihazlardan birini al geç.
Donanıma dikkat ederim diyorsan önerim şu yönde 5G wifilere bağlanacak bir cihaz olsun, ayrıca chromecast built-in özelliği olsun, aksi durumda telefonun ekranını yansıtmak için bile bir ayrı uygulama yükleyip ayarlıyorsun, bağlantına göre görüntü çok kötüde gidebiliyor

Sonradan aklıma geldi bir ara retro oyunlar oynamak istemiştim, eski atari salonları oyunlar işte bilirsiniz. Mi box her bluetooth joystick ile çalışmıyordu. Nostalji hayallerim suya düşmüştü

Son düzenleme:
Benimde mutfakta anten girişi yok, bekarlık zamanından kalma 22inç bi tv var. Mutfakta netflix için kullanmak istiyorum. Öyle mükemmel bi görüntü kalitesi beklentim de yok. İşimi görecek düzeyde hangi cihazı alabilirim acaba.

Merhaba Arkadaşlar. Bir tane TV Box almak istiyorum. Bütçe 1000 TL civarı. Kaliteli görüntü vermesi ve işletim sisteminin hızlı olması öncelikli tercihlerim arasındadır. Klavye ve fare bağlayabilmeliyim(Elimde kablosuz klavye ve fare var.) Ekstradan telefonla kontrol etme özelliği de olursa çok iyi olur. (iPhone kullanıyorum.) Gerekirse bütçeyi aşabilirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadalar google 'ın tv box unu alın, aldım kullanıyorum çok güzel cep telefonu ile de eşleşiyor .kumandası da çok güzel.bence 1. numara. 4k ve hd olan diye iiki çeşidi var eğer tv niz küçükse 4k olanını almanıza gerek yok hd olanın fiyatı daha uygun .Benim tv büyük olduğu için 4k olanını aldım.
Hd olanı:https://www.hepsiburada.com/google-chromecast-hd-2022-beyaz-pm-HBC000037PF1I
4k olanı:https://www.hepsiburada.com/google-chromecast-4k-kumandali-beyaz-2022-yeni-urun-pm-HBC000020V7Z9

Arkadalar google 'ın tv box unu alın, aldım kullanıyorum çok güzel cep telefonu ile de eşleşiyor .kumandası da çok güzel.bence 1. numara. 4k ve hd olan diye iiki çeşidi var eğer tv niz küçükse 4k olanını almanıza gerek yok hd olanın fiyatı daha uygun .Benim tv büyük olduğu için 4k olanını aldım.
Hd olanı:https://www.hepsiburada.com/google-chromecast-hd-2022-beyaz-pm-HBC000037PF1I
4k olanı:https://www.hepsiburada.com/google-chromecast-4k-kumandali-beyaz-2022-yeni-urun-pm-HBC000020V7Z9
Hocam buna dışarıdan apk kurulabilir mi, inat TV falan mesela

Geri