Turknet kullananlar tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü

Tuna54^

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Turknet kullananlar tavsiye eder misini? Turk Telekom hırsızlığından bıktım artık.

Ben de kullanıyorum. İlk zamanlar benden kaynaklanan sorunlar vardı ve yine de hemen ilgilendiler. Hız iyi ben 16 kullanıyorum ve gayet iyi. Ayrıca 59 tl 150gb ve 1000 dk her yöne telefon. Bu fiyata başka yok...

Bende 3 aydın kullanıyorum diğerlerinden farkı taahüt yok bu sebeple ön ödemeli yani kullanacağın ayın faturasını önce ödüyorsun sonra kullanıyorsun. 150 gb akk var 1000 dk da telefon var 59 lira ttnet e abone oluyrsun 2 yıl taahüt yapıyorlar dondurmak istiyorsun yılda 1 kez dondurma hakın var diyorlar hiç uğraşmayın türknet iyi

download hızının servis sağlayıcıyla ne alakası var hocam TEL AYNI DİREK AYNI ilk faturayı hatırlamıyom ama 59 lira geliyor hep. TTnetti bırakın soyuyorlar ilk 2 ay ücretsiz abone ediyorlar ona buna sonra bakıyon 1 sene geçmiş olmayacak şeylere üye yapmışlar . Kafam rahat 150gb ta kota var

Ben de 2 aydır kullanıyorum. İlk ay ücretsiz dediler ama hala fatura gelmedi. Adsl olduğu için altyapı ttnet hızı 12 mbit veriyor en fazla. En güzel tarafı taahhüt yok. Memnunum şimdilik

2.5 yıldır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım... bundan önce de biri adsl kullandım bir kaç yıl ondada sorun yaşamamıştım... alt yapı aynı hocam isim değişik ha soru yaşasaydım eminim t telekom un çözümü daha kolay olurdu

Ben kullanmadım arkadaşım
Ağrı'da kullanmış yıl sonuna doğru epey kesinti yaşamışlar

Türkneti aramış fatura çıkmayacağını o bölgenin hizmet alamadığını söylemişler

2-3 sonra arkadaşın tayini çıktı
tayini çıktığı yeri taşıttırma için arayacaktı ki o sıralar bir mesaj geliyor

3 aylık fatura tutarınız + hizmet fesih bedeli falan toplamda 3fatura+500lira(hizmet fesih-kesme bedeli) lira ödedi

hizmet alamadığı ayların faturasının ısrarla olmayacağını söylemelerine rağmen hizmet vermemelerine rağmen
bir de beyler kafalarına göre fesih ediyorlar ki biraz daha kitlesinler
yani yaklaşma

problem var yazan arkadaşlar eski taahhüt olan türknetten bahsediyorlar galiba. bu tarife taahhütsüz

Kesinlikle yanına yaklaşmayın. Günlerdir iptaliyle uğraşıyorum telefonlara bile bakan yok

kesinlikle tavsiye ederim.taahüt yok zaten istediğin zaman çıkarsın. tüm firmalarda sıkıntı var içine girdin mi. Şuraya ttnetten memnunmusunuz diye konu aç inanın şundan 10 kat daha sıkıntı çıkar eminim.
ttnet kanımı sömürdü. ttnet gibi işeyaramaz firmalara iyi gözdağı verdi. Şu an ttnet in en güçlü rakibi haline geldi. forum.donanımhaber.com dan da akn ye nasıl karşı çıktığını ve halkın yanında yer aldığını görebilirsiniz.

2 yılı geçti çok memnunum hız santral ile modem arası mesafe ile alakalıdır. 16 megabit ulaşılabilir hızım var tamamını kullanıyorum. KOTA YOK

Bazı arkadaşların turknet ile ciddi anlamda ticari ilişkileri olduğuna kanaat getirdim. Şikayetvar gibi siteler turknetin şikayetleriyle dolu ve hepsi de insanları kandırdığı üzerine. 48 gündür türlü yalanlara bağlanmadiklarini bile okudum. TTNet tüm olumsuzluklarina rağmen teknik servisi çok iyi ve telde aradığınızda muhatap bulabiliyorsunuz. İnsanları yaniltmayin, size inanıp başvuru yapanlardan biri benim, 10gun oldu internetsiz bekliyorum. Her gün özür mesajı gönderiyorlar alt yapı sorunu cozulunce baglayacagiz vs diye, o alt yapı sorununu ilk başvuru da görmediler mi sizce. Teknik aksaklık ayrı bir şey yalanlara insanları salak yerine koymak ayrı birşey. Turknet bildiğiniz dolandırıcı ve dilekçeler felan hazır pazartesi savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Kamu adına dava açılır veya açılmaz ama bu adamlar bir an önce kapatılmalı. Kimse salak değil.

Geri