Turkcell'in Faturasız Hatlara Yeni Kazığı

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Şu ana kadar abonelerin yaklaşık yarısına bilgilendirme mesajı gönderilmiş olsa gerek. Haziran'ın 20'sinden itibaren her ayın 20'sinde Turkcell Hazır Kart'lılardan 1,1 TL Telsiz Kullanım Ücreti adı altında vergiyi hattımızdaki TL'lerden düşecek. Hattınızda TL yoksa, diğer ayın 20'sinde 2,2 TL kesilecek. Attıkları bilgilendirme mesajında "Şu ana kadar vergiyi sizin adınıza biz ödüyorduk" diye de üstüne basa basa belirtmişler. Kendisine kesilen 92 trilyonluk cezayı nereden çıkaracağını buldu sivri zekalı Turkcell :-1:

Eğer diğer operatörlerden bu vergi için bir ses çıkmazsa acilen operatör değişikliğine gideceğim. Tüm Turkcell'lileri de beklerim :D

Aynen kardeş banada dün geldi bu mesajın aynısı.
Bende anladım ki turkcellden gitme vakti geldi böyle rezillik olmaz

türkseli avea öğrenciye, avea öğretmen hattını da vodafone öğrenciye çevireyim bari :D

Vodafone en sorunsuz ve en az şikayet duyduğum hat arkadaşlar.En azından müşteriye karşı bu tarz yaklaşımlarını duymadım.

çok saçma. tl yükleme kartı alırken zaten vergiler dahil değil mi? sonradan vergi mi düşülür ya.. ben turkcelli bırakalı yıllar oldu. yanından geçmem zaten. kazık üstüne kazık başka bişey değil..

enesaskar' Alıntı:
çok saçma. tl yükleme kartı alırken zaten vergiler dahil değil mi? sonradan vergi mi düşülür ya.. ben turkcelli bırakalı yıllar oldu. yanından geçmem zaten. kazık üstüne kazık başka bişey değil..
Şu an için sadece Turkcell bu saçmalığı yapıyor. Diğer operatörler bu saçmalık silsilesine katılmazsa hattımı taşıtmayı düşünüyorum.

Turkcel'e benim gönderdiğim msj:

3 Yıldır kullanmakta olduğum KAMU PLUS olarak ismi ve tarifesi değişmiş olan hattım.(1000dk+1000sms) aylık 45 tl'ye yükseltilmiş. 35 TL ile çıktık yola sonra 40 TL oldu turkcell kalitesi için değer dedim ve devam ettik.Ancak şimdi hem faturamı 5 tl daha arttırıp aynı zamanda aylık dakikalarımıda 1200'den 1000dk düşürmesini turkcell gibi ülkemizin en önde gelen GSM operatörüne hiç yakıştıramadım. Şu bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum.Diğer GSM şirketlerinin kampanyalarını araştırmaya başladım.Sizden ricam ben sms istemiyorum 1200dk 40TL sizinle yola devam etmek istiyorum. İyi çalışmalar.

Turkcel'in bana gönderdiği mesaj:

Bildiğiniz üzere Bizbize Kamu Her Yöne 1200 dakika paketimiz 2009 yılında lanse edilen ve uzun süredir devam eden bir tarifemizdir.
Yaptığımız incelemelerde ve analizlerde Kamu müşterilerimizin SMS ihtiyaçlarını karşılarken paket üzerine ücret ödemeyi tercih etmediklerini ve paketlerine SMS eklenmesi yönünde talepleri olduğunu tespit ettik.
Heryöne 1000 dakika ve 1000 sms içeriği ve fiyatıyla Turkcell kalitesindeki en avantajlı tarifede olduğunuzu tekrar belirtmek isteriz.

Sonuç: Yersen uzay eriği...

Ferhat' Alıntı:
Turkcel'e benim gönderdiğim msj:

3 Yıldır kullanmakta olduğum KAMU PLUS olarak ismi ve tarifesi değişmiş olan hattım.(1000dk+1000sms) aylık 45 tl'ye yükseltilmiş. 35 TL ile çıktık yola sonra 40 TL oldu turkcell kalitesi için değer dedim ve devam ettik.Ancak şimdi hem faturamı 5 tl daha arttırıp aynı zamanda aylık dakikalarımıda 1200'den 1000dk düşürmesini turkcell gibi ülkemizin en önde gelen GSM operatörüne hiç yakıştıramadım. Şu bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum.Diğer GSM şirketlerinin kampanyalarını araştırmaya başladım.Sizden ricam ben sms istemiyorum 1200dk 40TL sizinle yola devam etmek istiyorum. İyi çalışmalar.

Turkcel'in bana gönderdiği mesaj:

Bildiğiniz üzere Bizbize Kamu Her Yöne 1200 dakika paketimiz 2009 yılında lanse edilen ve uzun süredir devam eden bir tarifemizdir.
Yaptığımız incelemelerde ve analizlerde Kamu müşterilerimizin SMS ihtiyaçlarını karşılarken paket üzerine ücret ödemeyi tercih etmediklerini ve paketlerine SMS eklenmesi yönünde talepleri olduğunu tespit ettik.
Heryöne 1000 dakika ve 1000 sms içeriği ve fiyatıyla Turkcell kalitesindeki en avantajlı tarifede olduğunuzu tekrar belirtmek isteriz.

Sonuç: Yersen uzay eriği...

http://www.youtube.com/watch?v=GFjzABL0XxA

Geri