Türk Bayrağının adı değiştirilsin...!!!

Kodla Büyü
Bayrağımızı beğenmeyene DİREĞİNİ veriyoruz...
bayrak01.jpg

O bayrağın adı kanla yazıldı kalemle değil. Adını değiştirmek isteyenlerin veya teklif edenlerin, aklından geçirenlerin, cesareti olduğuna inanmıyorum. Bunlar yoklama çekiyorlar. :tr: Bu ülkeyi içindeki bütün etnik unsurları ile seviyorum, hainleri ile savaşımız ise ölene kadar devam edecek.

577497_494404460621063_1584830223_n.jpg

Kardak kayalıklarına tam 17 yıl önce bugün Türk bayrağını diken SAT timinin komutanı Albay Ali Türkşen, Kardak'a çıktığı iki arkadaşıyla birlikte 2 yıldır Hasdal Cezaevi'nde hapis, MİLLET OLARAK UYUMAYA DEVAM....

Bayrağımıza ve onu koruyanlara düşmanlık tam gaz devam...

ayıp ayıp, mal mal konuşuyorlar, örtünden utan be kadın, devlet bayrağı ne lan :verymad:
Bunların bayrakla değil direğiyle işleri olur ancak.

Yahu bunu haber yapanda hain!!! diyeni adam yerine koyup mansete tasımak ne demek oluyor, bölücü müsün sen?

tüm hayaller gerçek oluyor hocam, hiç şaşırmıyorum artık böyle söylemlere ama içim acıyor. direk arap bayrağı olsun, hatta ülke olarak rica edelim bizi de alsınlar birleşik emirliklerine, ne bayrakla uğraşırız ne de başka birşeyle.

devir bunların devri tabi öttükçe ötüyorlar içlerinde ki pislikleri akıtıyorlar...devran elbet dönecektir...

Biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip...

only61' Alıntı:
gerizekalı bir yobaz işte hayal dünyasında yaşıyor...

Akıllı ol. senin yobaz lafın o kadının başındaki başörtüsü için ve dini kimliği için. Biz inanlar iman gücü ile ÇANAKKALEDE savaştık. Kime karşı kitapsız Allahsız yada İslamı inkar edenlere karşı.Sadece bu toprağı alıp sömürmek için değil asıl Osmanlı insanının Birlik olduğu İSLAM dinini sömürmek ve dinini yıpratmak için.Tıpkı Afrikada olduğu gibi. SEN ANLAMIŞSINDIR BURADAN ALINACAK LAFI. Bu bayrak 1936 da bir kez değişti. Bir daha da Allahın izniyle değişmeyecek. Kendini bilmez üç beş kişi için konuştuğun lafa dikkat et. Biz bu DİN ve BAYRAK için gözümüzü kırpmadan ölürüz. MÜSLÜMAN olan Türk Kürt Çerkez hepimiz bu dava için hazırız.

konuşana değil konuşturana bak :verymad: bu foruma üye olupta hala bu tipleri savunan ileri demokrasi düşkünleri yok mu sanki!!!

Tetikçiler, yeni anayasa vb. düzenlemeler için önceden gündemi ortaya bırakıp insanların gazını alıyorlar. Olmayacak iş değil bunlar, şimdi tepki gösteren arkadaşlarımız bir süre sonra gelebilir bu çizgiye, bir hükümet yetkilisinin çıkıp barış dostluk süreç ırkçılık nutku atması yeter.

format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:

Akıllı ol. senin yobaz lafın o kadının başındaki başörtüsü için ve dini kimliği için. Biz inanlar iman gücü ile ÇANAKKALEDE savaştık. Kime karşı kitapsız Allahsız yada İslamı inkar edenlere karşı.Sadece bu toprağı alıp sömürmek için değil asıl Osmanlı insanının Birlik olduğu İSLAM dinini sömürmek ve dinini yıpratmak için.Tıpkı Afrikada olduğu gibi. SEN ANLAMIŞSINDIR BURADAN ALINACAK LAFI. Bu bayrak 1936 da bir kez değişti. Bir daha da Allahın izniyle değişmeyecek. Kendini bilmez üç beş kişi için konuştuğun lafa dikkat et. Biz bu DİN ve BAYRAK için gözümüzü kırpmadan ölürüz. MÜSLÜMAN olan Türk Kürt Çerkez hepimiz bu dava için hazırız.

Bu hain kadının başörtülü olması yobaz olduğu gerçeğini değiştirmiyor...onu yobaz yapan bu düşüncesi zaten, başörtüsü değil...

only61' Alıntı:
format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:

Bu hain kadının başörtülü olması yobaz olduğu gerçeğini değiştirmiyor...onu yobaz yapan bu düşüncesi zaten, başörtüsü değil...

Kıvırma. seni çok iyi tanıyorum. sen ve senin gibilerin yobaz diye kime dediğini herkes biliyor. Senin düpedüz bahsettiğin buydu. kadının düşüncesi ne olursa olsun sen bu sözünle bizim gibi tüm inançlı insanları genelliyorsun. bu kadına ne dersen de umrumda olmaz ama bizi kastettiğin bir durum olursa cevabını veririm.

mevzu başörtüsü değil, öne sürülenler, savunulanlar. Bir şeylerin anlaşılması için daha ne gerekiyor?
Devletin adını da değiştirelim mi?
Sonra "Gerekirse biz de gideriz, yeter ki siz mutlu olun." mu diyelim?

Bu bayrak :tr: dünyanın sonuna dek dalgalanacak ve hiç bir güç onu aşağı indiremeyecek. :tr:

yok artık :!: eşşeğin kulağına suyu iyicene kaçırdı bunlar :x :tr:

halilturkoglu' Alıntı:
mevzu başörtüsü değil, öne sürülenler, savunulanlar. Bir şeylerin anlaşılması için daha ne gerekiyor?
Devletin adını da değiştirelim mi?
Sonra "Gerekirse biz de gideriz, yeter ki siz mutlu olun." mu diyelim?

Bu bayrak :tr: dünyanın sonuna dek dalgalanacak ve hiç bir güç onu aşağı indiremeyecek. :tr:

Sen yada diğer birçok arkadaş konuştuğu zaman bunun öyle olmadığını bildiğimiz için tartışmıyor aynı konuda birleşiyoruz ama bu only ve onun fikirlerine sahip birkaç kişi söylediği zaman iş değişir. çünkü amacı niyeti değişik olan birisi. olayı vatan bayrak adı altında inançlı kesime hakaret etmek. ettirmem arkadaş

format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:
format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:

Kıvırma. seni çok iyi tanıyorum. sen ve senin gibilerin yobaz diye kime dediğini herkes biliyor. Senin düpedüz bahsettiğin buydu. kadının düşüncesi ne olursa olsun sen bu sözünle bizim gibi tüm inançlı insanları genelliyorsun. bu kadına ne dersen de umrumda olmaz ama bizi kastettiğin bir durum olursa cevabını veririm.

yahu bıktım senden.. ne demek istediğimi anlayacak kapasite yoksa elden bişey gelmez... nato mermer nato kafa..
bak kardeşim yobaz ne demek biliyor musun? sivasta Allah adına adam yakan güya kendini müslüman sananlara kısaca yobaz denir...en uç örneği verdim sana..
bu kadına gelince.... dini düşüncesi umrumda değil ama milli benliğimize zarar verdiği müddetçe bu da yobazdır....
kendi halinde dinini yaşayan kimseden banane... benim derdim bunlarla...

Adnan hocanın kediciklerinden biri büyümüş kaplan olmuş desem değil...
Bu yeni bir tür...bi yerlerde türetiyorlar...

arkadaşlar hiç sinirlenmeyin bence taviz tavizi doğurur daha neler neler istenecek bunlara hazırlıklı olun imralıdaki bebek katili özerklik isteyenlerin baş lideri olacak dışarı çıkıp, bizleri birbirine düşürmek için adım adım gerçekleşiyor herşey suriyede şii müslüman bizde kürt türk olacak çerkez rum olacak vs vs uyumaya devam

Asıl suç bu hainleri adam sayıp iş verende televizyona çıkartanda röportaj yapanda.

Geri