Türk Bayrağının adı değiştirilsin...!!!

Kodla Büyü
only61' Alıntı:
format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:
format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:
gerizekalı bir yobaz işte hayal dünyasında yaşıyor...

Akıllı ol. senin yobaz lafın o kadının başındaki başörtüsü için ve dini kimliği için. Biz inanlar iman gücü ile ÇANAKKALEDE savaştık. Kime karşı kitapsız Allahsız yada İslamı inkar edenlere karşı.Sadece bu toprağı alıp sömürmek için değil asıl Osmanlı insanının Birlik olduğu İSLAM dinini sömürmek ve dinini yıpratmak için.Tıpkı Afrikada olduğu gibi. SEN ANLAMIŞSINDIR BURADAN ALINACAK LAFI. Bu bayrak 1936 da bir kez değişti. Bir daha da Allahın izniyle değişmeyecek. Kendini bilmez üç beş kişi için konuştuğun lafa dikkat et. Biz bu DİN ve BAYRAK için gözümüzü kırpmadan ölürüz. MÜSLÜMAN olan Türk Kürt Çerkez hepimiz bu dava için hazırız.

Bu hain kadının başörtülü olması yobaz olduğu gerçeğini değiştirmiyor...onu yobaz yapan bu düşüncesi zaten, başörtüsü değil...

Kıvırma. seni çok iyi tanıyorum. sen ve senin gibilerin yobaz diye kime dediğini herkes biliyor. Senin düpedüz bahsettiğin buydu. kadının düşüncesi ne olursa olsun sen bu sözünle bizim gibi tüm inançlı insanları genelliyorsun. bu kadına ne dersen de umrumda olmaz ama bizi kastettiğin bir durum olursa cevabını veririm.

yahu bıktım senden.. ne demek istediğimi anlayacak kapasite yoksa elden bişey gelmez... nato mermer nato kafa..
bak kardeşim yobaz ne demek biliyor musun? sivasta Allah adına adam yakan güya kendini müslüman sananlara kısaca yobaz denir...en uç örneği verdim sana..
bu kadına gelince.... dini düşüncesi umrumda değil ama milli benliğimize zarar verdiği müddetçe bu da yobazdır....
kendi halinde dinini yaşayan kimseden banane... benim derdim bunlarla...

Bıkacaksın tabi. Senin fikirlerin ve inancın beni ilgilendirmez. Allah "senin dinin sana benim dini bana deyin" diyor kafirun suresinde. Ama Allahın dinini alaya kalkıştığınız zaman karşınızdaydım, şimdide inançlı kesime laf göndermek istedin yine karşındayım.Benim durduğum nokta bu. bu nato mermer kafa Allahın dinini alaya alanlara karşı Kurban olmak için hazır. Sivasta ne döndüğünü herkes biliyor. her darbe döneminde oynanan oyunlar. provake et ortalık karışsın derin devlette bir kaç kişiyi harcasın sonra müslümanların üstüne yıkılsın VAY YOBAZLAR diyerek darbe yapılsın. hepsi ortaya çıktı ve daha neler çıkacak.

Bugün Cuma . Bu devletle, bu bayrakla, bu dinle sorunu olmayan herkese herkese hayırlı Cumalar

Ya format_1 nickli muhterem, sen ne ayaksın(?) ikide bir "bizim gibi inançlı insanlar" falan yazıp duruyorsun. peki biz inançsızmıyız,biz niye only61 in yazdıklarına alınmıyoruzda sende "YARA" yapıyor?

yakında Türk devletide Türkiye diye birşeyde kalmayacağı için bunu dert etmeye gerek yok.

bu programı yapan ve katılanlar dahil topuna
şerife bacının çektiği öküzlerin gübresini toplatmak gerek
ömür boyu yapabilecekleri başka bir işe ihtiyaçları yok

Bunlar kukla kalemlerdir. Yazana söyleyene değil söyletene bakmak lazım. Bu arada bir arkadaş bu gazeteciye yobaz diyor, diğeri de vay arkadaş sen inançlı insanlara, müslümanlara nasıl yobaz dersin diye, fırça çekiyor. Başörtülü veya değil benim Milletime ve onun ifadesi Bayrağıma söz edene de ettirene de yobaz ithamı az bile kalır. Dün Bayrağımızı yakan Rum kadından ne farkı var bende GAVUR diyorum var mı diyeceğiniz...

format_01' Alıntı:
only61' Alıntı:
gerizekalı bir yobaz işte hayal dünyasında yaşıyor...

Akıllı ol. senin yobaz lafın o kadının başındaki başörtüsü için ve dini kimliği için. Biz inanlar iman gücü ile ÇANAKKALEDE savaştık. Kime karşı kitapsız Allahsız yada İslamı inkar edenlere karşı.Sadece bu toprağı alıp sömürmek için değil asıl Osmanlı insanının Birlik olduğu İSLAM dinini sömürmek ve dinini yıpratmak için.Tıpkı Afrikada olduğu gibi. SEN ANLAMIŞSINDIR BURADAN ALINACAK LAFI. Bu bayrak 1936 da bir kez değişti. Bir daha da Allahın izniyle değişmeyecek. Kendini bilmez üç beş kişi için konuştuğun lafa dikkat et. Biz bu DİN ve BAYRAK için gözümüzü kırpmadan ölürüz. MÜSLÜMAN olan Türk Kürt Çerkez hepimiz bu dava için hazırız.

Format yarası olan gocunur. Benim ailemde annem başta olmak üzere başörtüsünü takın kişiler var. Ve bunlar başörtüsünü bir gruba ait olmak bir kişiye yalakalık yapmak yada şov amaçlı olarak takmıyor İslam dininin emri olarak takıyor ve her biri bu bayrak için Seve seve ölür.Yobaz "gerçekliği sadece farazi olan ve/veya ispatlanması mümkün olmayan fikir ve düşüncelere , duygusal olarak körü körüne bağlı ve tartışmaya girilmesi durumunda şiddete başvuran kişidir." olarak tanımlanıyor. O yüzden yalakalık uğruna durumda vazife çıkarıp sırf yobaz dediler diye hemen yalakalık yapmak için zıplama önce konuyu öğren sonra cevap ver. Saçma sapan yorumlar yazma sırf iktidara ve etrafındakilere yalakalık olsun diye tepki verme.

Bayrak konusuna gelince küçük çocuklar çevresindekiler aferin ne adar güzel yapıyor tarzında sözler söyledikçe şımarırlar da ya bir şey kırarlar yada arkadaşıyla kavga eder ya bu hanım zatta öyle bir gaza gelmiş. Devlete Millete Türklüğe Türkiye'ye söven herkes alkışlandığı için sırtı sıvazlandığı için kendisi de bundan nemalanmak için yapmıştır. Böyleleri için tek söz Allah büyüktür.bu dünya Süleyman'a kalmadı onlara da kalmaz

bu olayı dinle, başörtüsü ile bağdaştırmak yanlış olur.. Başörtülü Hilal Kaplan denen bu zatın fikirleri ne kadar tehlikeliyse, başı açık nagehan alçı denen zatında fikirleri de o derece tehlikelidir..

Bu kadının savunulacak bir şeyi yok format hocam. başı açık biri söyleseydi hocam yine yobaz kelimesini kullanırdı eminim. Boşver, zaten kadının tipine bakınca nur yok, tövbe est.

Arif Nihat Asyalı nın şiiri hep duygulandırmış hep yüreğimi kabartmıştır iyi bir cevap olur sanırım bu gazeteciye anlayabilirse

:tr: BAYRAK :tr:
Ey,mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
Kızkardeşimin gelinliği,şehidimin son örtüsü!
Işık ışık, dalga dalga bayrağım,
Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
mezarını kazacağım.
Seni selamlamadan uçan kuşun
yuvasını bozacağım.

Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter.

Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün.
Kızıllığında ısındık,
Dağlardan çöllere düşürdüğü gün.
Gölgene sığındık.

Ey, şimdi süzgün, rüzgarlarda dalgalan;
Barışın güvercini, savaşın kartalı...
Yüksek yerlerde açan çiçeğim;
Senin altında doğdum,
Senin dibinde öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim:
Yer yüzünde yer beğen !
Nereye dikilmek istersen,
Söyle, seni oraya dikeyim !

Gün birlik günüdür arkadaşlar, Allah Bayrağımızı indirtmesin, Ezanımızı susturmasın, Vatanımızı böldürtmesin.. Hadi herkese hayırlı cumalar..

camouflage' Alıntı:
Bayrağımızı beğenmeyene DİREĞİNİ veriyoruz...
bayrak01.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Doğrudan bayrağı değiştirsinler be. Paramızdaki gibi double crosslu bir bayrak olabilir.

Geri