Tubitak 4006 Sergisi

Kodla Büyü

bilisimci61

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar Tubitak 4006 sergisi için onaylar hala gelmedi mi, geldi de ben mi kaçırdım. başvuruları yaptık bekliyoruz. Ama hiç ses seda yok? Sonuçlar belli olduğu zaman nereden öğreneceğiniz bu arada?

sistemde
"Onay durumu" ifadesinin karşısında başvuru onaylı yazıyor. altında da Birinci Aşama Başvuru Durumu yazıyor o boş. bu ne demek. Onaylı yazan kısmı benim yaptığım onayı kastediyor diye düşündüm ben çünkü başından beri öyle yazıyor.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    12.2 KB · Görüntüleme: 869
proje onaylandı diye, mesaj geldi ama sözleşme çıktısını alacak link aktif değil. Geçen sene ki aktif ve indirebiliyorum. Acaba aktif olacak mı ya da ben mi yanlış yapıyorum bilemedim :| :|

Sözleşmenin imzaladıktan sonra Şubat 24 e kadar gerekli yere ulaşması gerekiyor, klavuzda öyle yaxiyor, o zaman bu tarihi uzatmaları lazım.

Başvuru tarihini uzatmışlardı sistemde sıkıntı oldu diye bunu da uzatabilirler. Asıl sorun fuar vakti yaklaşıyor. Ne zaman para yatacak, ne zaman sipariş verecez, ne ara hazırlayacaz. Vakit iyice daralıyor.

pazartesi oldu hala sözleşme yok ortada :verymad: :verymad: aekoydemir hocamın dediği gibi ne zaman yatacakta ne zaman çalışacaz.

türkiyede hiçbir zaman verilen tarihlerde işlem yapılmaz alıştık alıştırdılar buna

gelen 2 mail var bugün tübitaktan proje sözleşme tarihleri uzatılmış
Sorum şu tübitak bizim projelerimizi onaylandı - onaylanmadı diye yani olumlu olsa da olumsuz olsa da bize maille sonucu bildirecek mi proje sözleşme tarihinde olduğu gibi mail bilgiledirmesi yapılacak mı?

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    24.9 KB · Görüntüleme: 457
  • 2.png
    2.png
    34.2 KB · Görüntüleme: 457
Hahaha tam dediğim gibi. Tarihi uzatmışlar ama bizim vakit daralıyor. Mayıs ayının başı diye belirtmiştik fuar tarihini. Onu da değiştirebilsek ya. Aralıkta yaptık başvuruyu, şubat bitti neredeyse. Böyle olacağını bilsem Haziran ayında yapalım derdim fuarı.

Geri