Tübitak 4006 2020 Açıklandı

Kodla Büyü
E imza işlemleri hakkında beni aydınlatabilecek bir hocamız var mi peki ilk defa yürütücülük yapacağım ve e imza için nasıl başvurulur bilemedim

E imza işlemleri hakkında beni aydınlatabilecek bir hocamız var mi peki ilk defa yürütücülük yapacağım ve e imza için nasıl başvurulur bilemedim

almayı nalatıyor
buda ımza olayını

lınk vermek yasak ıse sılebılırsınız

iptal olsa keşke zaten sosyal mesafe eylül ayından sonra da devam edecek tubitak şenlikleri bu şartlar altında olmaması gerekiyor.

Arkadaşlar , ben MEB 4006 üzerinden istek yaptım .
Sadece koordinatör mü e imza alacak. Diğer öğretmenlerin de olması gerekiyor diye okudum ben. Bilgisi olan varsa lütfen iletişimde olmak istiyorum.

Ekli dosyalar

• 23F11078-7E10-45A3-8E7D-ECCCAB7F2971.png
    23F11078-7E10-45A3-8E7D-ECCCAB7F2971.png
    163.6 KB · Görüntüleme: 27
Bu sene bir okulda görevlendirilmiştim. Benim gazımla başvurdu arkadaşlar. Seneye ben yokum. Nasıl yapacaklar ki projeleri? 5-6 tane de proje yazmıştım. İptal edilse iyi olur bu seneki proje işleri.

• Beğen
Tepkiler: MBD
Hocam Arduino kullanılarak yapılan projeler hepsi. Bilen yok ki başka. Zaten küçücük bir okul. Neyse bir çaresi bulunur elbet.

• Beğen
Bu dilekçeyi yazdık biz. İl/ilçe onayı var hocam. Ondan sonra TÜBİTAK’ı mi gönderilecek. Bu işler çok karıştı

Ekli dosyalar

• 8809C8C4-1B20-49DD-9330-F50808F39EE6.png
    8809C8C4-1B20-49DD-9330-F50808F39EE6.png
    175.2 KB · Görüntüleme: 40
Arkadaşlar e- imzayı ptt ya da kamusm nereden ve ne kadar ücret ödeyerek aldınız?

edit: kamusm ile görüştüm onlar 3 yıllık veriyorlar minimum ve ücreti de 158 tl gibi bir şey.
bir de başvuru formunu posta ile göndermek gerekiyormuş. PTT başvurusunun adımlarını ve ücretini bilen var mı?

Son düzenleme:
  • Beğen
PTT de 3 Yıllık e-İmza 229,00 TL ama hemen anında e-imzanızı alırsınız. Kamusm fiyatı daha uygun ama belli bir süre sonra teslim alırsınız. İki e-imza arasında başka hiç bir fark yoktur.

Kimsenin böyle bir şey yapmaya hakkı yok. Okulda belkide bir çocuğun hayatını değiştirecek bir olayı kimse kendi keyfiyetine göre iptal edemez

mesajları tam okumadınız sanırım, koordinatör olacak olan kişi okuldan ayrılacakmış eğer okuldan başka biri bu işi üstlenmezse ne olacak tabi ki iptal! yoksa tabi ki kimse istemez en azından ben istemem iptal olsun.

Arkadaşlar bu e-imza sadece sözleşme imzalamak için mi kullanılacak..Proje sürecince veya bitiminde de kullanılacak mı?

Hocam ptt 3 yıl 224 TL galiba. Kamusm hem gec geçiyor hemde uğraştırıyor. Bence değmez. Ben Çarşamba günü ptt den almayı düşünüyorum.
Hocam şu ara PTT şubeleri çok yoğun olduğu için biraz da kamusmyi tercih etmeyi planlıyorum.
Ayrıca sözleşme imzalanması 27 temmuz- 24 Ağustos arasında olacak diye Çankaya ilçe mesaj gönderdi. O yüzden çok acil gelmese de bir kaybım olmaz diye düşünüyorum

Geri