Tubitak 2204 A projesi 4006 da sergilenebilir mi?

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba arkadaşlar. 2204 A için hazırladığım bir proje yi önümüzdeki sene tubitak 4006 da sergileyebilirmiyim? 2204 A açıklanmadığı için nasıl sonuçlanır bilemiyorum.

Ben olsam ufak değişiklikler yaparak sergilerdim. Sonuçta diğer proje de sizin.. Başkasının projesini kopyalamadınız...

Geçen sene 4006 projelerinizle 2004'e başvuru yapabilirsiniz demişti Tübitak yetkilisi. Tersi de mümkündür bence.

4006 yarışma değil sergi neticede.

Tübitak 4006 bilim fuarlarında projelerin özgün olma şartı aranmadığından herhangi bir engel bulunmamaktadır. İsterseniz her görev yaptığınız okulda aynı projeyi bile sergileyebilirsiniz.

Tübitak 4006 bilim fuarlarında projelerin özgün olma şartı aranmadığından herhangi bir engel bulunmamaktadır. İsterseniz her görev yaptığınız okulda aynı projeyi bile sergileyebilirsiniz.
Yok hocam bu yıl onu yapamıyorsunuz. Projeniz başka bir 4006 başvuru projelerinde çıkarsa direk projeniz eleniyor. Hatta bu başvurunun reddine bile sebep olabiliyor.

4006'da da Özgünlük arayacaklarmış artık. Bizde olursa olur, olmazsa canımız sağ ola dedik. :D

Her okuldan 10-20 tane özgün proje çıkmayacağına göre Tübitak'ın bu sene 4006 yaptırmaya pek niyeti yok heralde.

Yok hocam bu yıl onu yapamıyorsunuz. Projeniz başka bir 4006 başvuru projelerinde çıkarsa direk projeniz eleniyor. Hatta bu başvurunun reddine bile sebep olabiliyor.
bu durum 2204 A ya başvurusu yapılmış proje için de geçerlimi hocam. henüz sonuçlar açıklanmadı.

Geri