TUBİTAK 4006 B Yürütücü Egzersizi var mı?

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Tübitak 4006 B yürütücüsüyüm okulda. 20 proje var. Organizasyon ve diğer işler malum, uğraştırıcı. Yürütücü olarak egzersiz açılabiliyor mu? Normal proje egzersizinden bahsetmiyorum.

Yok mu bilen? İşin açıkçası tüm işlemleri yapacağım ama karşılığını da almak istiyorum. Bu arada 5 projem var ama okulda kalmak istemiyorum çıkışta.

6 saat ders dışı egzesiz alırsınız hocam. Başka da bir şey alamazsınız. Bir de pti var onu alırsınız.

6 saat ders dışı egzesiz alırsınız hocam. Başka da bir şey alamazsınız. Bir de pti var onu alırsınız.
Hocam onu biliyorum, ben yürütücüler için ayrı bir egzersiz programı var mı diye merak ettim. Projelerin yönetimi, başvuruların düzenlenmesi, çıktılar falan olacak. Bu konularının yer aldığı.

Yürütücülük görevinin proje teşvik ikramiyesi (bütçenin % 5'i sanırım) dışında ek bir getiri olmuyor. Uzun soluklu bir görev için bir sınav görevi kadar dahi getirisi olmuyor maalesef. Ancak 20 proje içerisinden danışmanlığını yaptığınız projeler için hafta içi okul dışı saatlerde veya haftasonu ders dışı egzersiz açılabilir.

Geri