Ttnet fiber internet??????

Kodla Büyü

bilisim_09

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ADSL yalın internet kullanıyorum. Taahüttüm bitti. Bulunduğum yerde fiber desteği 62 mb kadar destek veriyormuş. 20 mb lık TTNET Hızı Keşfet Kampanyası fiber İnternet'e geçmeyi düşünüyorum. Kullanan varmı ayda fikri olan?

Fiber gerçekten iyi ben 50GB 22Mbps hız olarak geldi kotayı aştığımda 3Mbps ye düşüyor yada şöyle söyleyeyi 50 GB a kadar IDM'de gördügüm hız saniyede 2,6Mb kotayı aştıktan sonra hız 350Kbps ye düşüyor ki baya hızlı..

btömehmet' Alıntı:
superonline varsa öneririm hocam
Superonline burada hizmet vermiyormuş. ADSL kullanıyorum şuanda kontrat bitince 75 tl fatura geldi. Ttnet fiber 1 yıl 49 2 yıl 61 tl avantajlı gibi göründü bana ama.

sas7979' Alıntı:
Fiber gerçekten iyi ben 50GB 22Mbps hız olarak geldi kotayı aştığımda 3Mbps ye düşüyor yada şöyle söyleyeyi 50 GB a kadar IDM'de gördügüm hız saniyede 2,6Mb kotayı aştıktan sonra hız 350Kbps ye düşüyor ki baya hızlı..

Evet bende hocamın kullandığını kullanıyorum. 22 Mbps. İnternet çok hızlı, download hızı baya yüksek... Tavsiye ederim.. 55 TL ödüyorum.. Eski internet paketinizden fibere geçince 10 tl civarında fark oluyor. 65 tl civarında.. yeni abonelere 49 TL diye biliyorum.. Kampanyalara göz atarsanız daha iyi fikir edinebilirsiniz..

Geri