trt okul nasıl çalışır tek link 40 video

Kodla Büyü
Son düzenleme:

Bu işe yaramadı​

Ne yazık ki ilk3r@hotmail.com, aofanadoluedu-my.sharepoint.com dizininde bulunamıyor. Bu sorunu sizin için otomatik olarak düzeltmeye çalışacağız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Bu uyarıyı aldım hocam sebebi ne olabilir.

@ilk3r @kaltunok25 linki yeniledim hocam. Kendi onedrive ıma tekrar yükledim. Aöf maili ile aldığım sınırsız onedrive alanına yüklemiştim. Oradan paylaşım yapılmıyormuş demek ki. Onu da öğrenmiş olduk.

indiremiyoruz yandex ten sorn nedir acaba tek te indirmek gerekiyor. Bir el atsanız güzel arşivmiş :)
Klasör çok büyük olduğu için tamamı tarayıcı yoluyla indirilemez.
Yandex disk yükleyin diyor.
Mecbur tek tek indireceksiniz hocam. Veya yandex disk deneyin . Çünkü dosyalar 15 gb dan fazla olduğu için Google drive a sığmıyor. Yandex (30 gb alan var) e yükledim mecburen.

Klasör çok büyük olduğu için tamamı tarayıcı yoluyla indirilemez.
Yandex disk yükleyin diyor.
Mecbur tek tek indireceksiniz hocam. Veya yandex disk deneyin . Çünkü dosyalar 15 gb dan fazla olduğu için Google drive a sığmıyor. Yandex (30 gb alan var) e yükledim mecburen.
Hocam Yandex diskede kaydedilemiyor hatası aldm ama:(

Hocam yandexDisk'e erişemiyorum. Ki kapanma ihtimali vardı. eğer elinizde varsa, başka bir platforma yükleyebilir misiniz?

Trt okulun nasıl çalıştığını anlatan 40 video var sandım, kim izler ki acaba diye düşündüm. Teşekkürler paylaşım için.

Geri