Trabzon BTR görevlendirme?

Kodla Büyü
Ben de 16 Ekim itibariyle görevlendirildim fakat herkes gibi 28 Eylül'den beri çalışıyorum. En yoğun olduğumuz ilk üç haftanın ek dersini vermemiş oldular. Araştırdığımda 3-4 il dışında sorun yok, bakanlık yazısında akıllı tahta veya sınıfı olan her dönem görevlendirilir diyor. Ben de her ikisi de var, bunun üzerine dilekçe yazdım, şu an cevabını bekliyorum. Hepimiz bu şekilde mağduriyetimizi bildiren dilekçeler yazalım ki buna bir çözüm bulunsun. En azından gelecek yıl böyle bir sorun çıkmaz.
Dilekçemi örnek olabilir diye ekliyorum.

Ekli dosyalar

• btrabzon.rar
    23.3 KB · Görüntüleme: 26
ozgur917' Alıntı:
Ben de 16 Ekim itibariyle görevlendirildim fakat herkes gibi 28 Eylül'den beri çalışıyorum. En yoğun olduğumuz ilk üç haftanın ek dersini vermemiş oldular. Araştırdığımda 3-4 il dışında sorun yok, bakanlık yazısında akıllı tahta veya sınıfı olan her dönem görevlendirilir diyor. Ben de her ikisi de var, bunun üzerine dilekçe yazdım, şu an cevabını bekliyorum. Hepimiz bu şekilde mağduriyetimizi bildiren dilekçeler yazalım ki buna bir çözüm bulunsun. En azından gelecek yıl böyle bir sorun çıkmaz.
Dilekçemi örnek olabilir diye ekliyorum.

Bizim durum daha kötü, ek görevlendirme ile görev çıktı. Yani 2 Kasımdan önce çalıştıklarımız ve boş günlerde okula gelişimiz karşılıksız kaldı. Bu dilekçeden ben de yazacağım. Sağol hocam.

Rica ettim hocam. Bu arada dilekçe yazıp (daha önceden de olabilir) resmi olarak cevap alan var mı acaba! Benim iki hafta oldu hala ses yok.

niye beklenir anlamakta zorlanıyorum..geçen hafta açıkla, bu haftada görevimize başlayalm işte bu sayede işler aksamasın

Trabzon için görevlendirmelerin valilik onayına gittiği söylendi, ne zaman onaylanırsa artık.

Geri