tp-link usb kablosuz adaptör kurulumu

Kodla Büyü

duygusuz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okula kablosuz ağ kuruldu. Masaüstü bilgisayarlar için usb adaptör aldık, ancak cd ile kurulum yapmama rağmen sinyal yok şeklinde uyarı veriyor, klavuzda farklı bi ayardan bahsetmiyor, acaba modemin arayüzünde bi deişiklik yapmak gerekir mi ?

hocam klavuzda denenleri yaptım, sırayla ancak wireless simgesi gri görünüyor, bağlantı yok şeklinde....

hocam driver ı kuramamışssınız sizin suçunuz değil dün aynısı başıma geldi simgenin üzerine gelince ....exist yani bulunmadı diye yazıyor ben kurduğum driverı kaldırdım ve driver pack 2010 ile kurdum ve hemen çalıştı

programın arayüzünden "on" konumuna getirdinizmi. ilk kurulduğunda "off" konumunda oluyor. birde bağlanmak için kendi programını kullanmayın. windowsun kablosuz ağlar bölümünden bağlanın. kendi programı yüklüyken windows kablosuz ağlar çalışmıyor. programı kaldırın. sadece driver'i yükleyin. CD den çalıştırdığınızda "only driver" diye bir seçenek olması lazım.

hocam profil yönetimine tıkla oradan değiştir güvenlik seçeneğinde 802.1x olacak ve karşısında Ana bilgisayar tabanlı seçenek olacak. bunları yaptıktan sonra sinyal gelecektir. :idea:

bilisim_09' Alıntı:
hocam profil yönetimine tıkla oradan değiştir güvenlik seçeneğinde 802.1x olacak ve karşısında Ana bilgisayar tabanlı seçenek olacak. bunları yaptıktan sonra sinyal gelecektir. :idea:
hocam Allah razı olsun, peki nerden buldunuz araştırdım bi sürü ama böle bi ayar görmedim

hocam sorun çözüldü değil mi? bu ayarları benimde başıma geldi değiştirerek buldum. hiç bir yerde yok.

s.a hocam bende tp-link wn727n kablosuz adaptor aldım.kurdum fakat agları gormuyor. dedıgınız ayarlarıda anlamadım profıl ayarlarına felan nerden gırecegım. wn727n v:3 ü kullanıyorum . drıverını sıteden ındırdım.program arka planda calısıyor masa ustunde herhangı gırebılecegım bı arayüzü yok

bilisim_09' Alıntı:

hocam o dedıgınız ayarlar nerde ben onları bulamadım. drıverı kuruyorum.ama arkaplanda calısıyor masa ustune gırıp ayar yapabılecegım bı arayuzu gelmıyor

Geri