TOYOTA COROLLA YENİ KASA DİZEL ORJİNAL...

Kodla Büyü

unreal09

Site Gezgini
Arkadaşlar yeni kasa toyota corolla dizel(2008-2009 model gümüş gri)manuel vites aranıyor..Yaklaşık 15 gündür arıyorum ancak temizini bulamadım her aradıgımda bi sorun çıktı..ya boyalı yada değişeni var..eğer yakın çevrenizde satılık varsa haberleşelim.. yard. olacak arkadaşlarlara şimdiden tşk..

kimse toyotasını satmaz, o araba satılmak için alınmaz binilmek için alınır, zor bulursun :oops:

sormayın arkadaşlar sattık ama yerine koyamıyoruz bi türlü fiyat iyi olmasaydı satarmıydım :( toyota corolla sıfırına 40 diyolar ikinci eline35- 36-37 anlamak zor...

O toyota sahipleri ellerinde ki arabayı sıfır araba fiyatına satmayı istiyorlar...Haklılar mı? Bence abartı...Piyasada peynir ekmek gibi satılıyor ama bence o kadar para vereceğime sıfırını alırım..Sıfır Toyota Corolla benzinlilerde herhalde indirimde var zaten:)

üstadım kesinlikle çok haklısın dün toyota plaza dan yine aradılar dizel corolla yı 40.000 ne bırakıyolar ..ben şunu anlamıyorum bunun sıfırı 40000 olurken nasıl olurda 2 yada 3 yaşındaki bi arabaya 34-35-36 hatta dahada fazla isteyebiliyolar ..anlamak çok zor hakketen acaba müşteri bulabiliyolarmı satılıyomu merak ediyorum..neyse aralık ayında sıfırda kampanya biraz daha iyileşirse düşerse fiyatı sıfır almaya çalışıcaz allah kısmet ederse..ikinci elde uygun fiyat yok malesef..adamlar uçuk fiyat istiyolar..

ben 2009 dizel otomatik buldum. elegant. inşallah almakta iyi yapmısımdır. nasıl bilirsiniz aracı

Geri