Toshiba Sattelite l10-102 Driver

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Toshiba Sattelite l10-102 Win7 Driver elinde olan ya da yerini bilen varmı arkadaşlar acil:(((((((((((Şu eski öğretmenlere verilen laptoplardan

Toshiba L10-102 Win7 Display Driver Ekran Kartı Driver arıyorum :(

Merhaba Arkadaşlar
Saatlerdir arıyorum lakin hiçbiryerde bulamadım.

Bilgisayarım;
Toshiba Satellite
L Serisi
L10
Modeli ise; PSL10E
Win7-32Bit kurulu bilgisayarımda.

Toshiba'nın kendi sitesinde Win7 için driver yok.
İnternette aradım Windows Xp için driverı yüklemeye çalıştım ama sonuç alamadım.

Direver Pack Solutions ile diğerlerini buldum ama Ekran Kartı / Display driver'ı bir türlü bulup yükleyemedim.

Yardımcı olabilir misiniz?

Evet arkadaşlar bir öğretmen arkadaş bana da bundan getirdi "bir el atıver" dedi.

Format attım fakat hiçbir driver bulamadım. Yardımcı olabilecek olan var mı?

1- Bir de bu makineye RAM ilave etsek ne kadara kadar destekler. (Şu an 256 RAM)
2- Acaba en iyi performans için hangi İşletim Sistemi?

bu işinizi görebilir...

Ekli dosyalar

• infinst_autol.zip
    2.5 MB · Görüntüleme: 1,397
hocam aygıt yöneticisinden özellikler dedikten sonra ayrıntılar başlığı altında aygıt örneği veri yolu numarası var onu kopyalayıp devid.info adresinden arama yaparsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bilgisayarın yanında verilen 2 toshiba cdsinden biride gerekli gereksiz bütün driverların olması gerek.

Hocam makinenin CD'si felan yok. Normal tabii 10 yıl olmuş ama makine tertemiz, sanırım pek kullanmamış.
Slimdriver ile taratıyorum 8-10 tane Driver buluyor yüklüyor ama bunlar çalışmıyor ve hatta Aygıt Yöneticisinde bile yüklenmemiş görünüyor, ilginç.

Özellikle kablosuz adaptör ve ses driverlerini bulmam lazım.

Geri