Toplu Sınav Dağıtım Programı (Excel)

Kodla Büyü
Adım adım anlatacak biri var mı? Yukarıdaki arkadaş anlatmış ama ben anlamadım. Yardımlarınız bekliyorum.

ofis 2010 kullanıyorum dersler kısmındaki dersleri silip bir ders kalmasını istiyorum hücreye tıklar tıklamaz şu hatayı veriyor.
d.jpg

hocam sınav.xls içindek0 e-okul sayfası bu şekilde
HLVWkf.png

sınıf listesi almaya çalıştığımda sadece öğrencilerin soyadlarını getiriyor

Hocam ben de sınıf listesi almaya çalıştığımda sadece soy isimleri alıyor isimler gelmiyor.
v 4.05

Son düzenleme:
e-okul dan alınan listenin sütunları değişmiş heralde, neden değiştiriyorlar ki?
yeni e-okul liste görüntüsünü gönderebilir misiniz?

e-okul dan alınan listenin sütunları değişmiş heralde, neden değiştiriyorlar ki?
yeni e-okul liste görüntüsünü gönderebilir misiniz?

v4.05
* e-okul sınıf listesi düzenine göre tekrar düzeltildi, ( D sütununu silmeye artık gerek yoktur)
^^^^^^^^^^
Sanırım burada bozuldu ad-soyadlar.

Worksheets("Siniflar").Cells(sonSat, 4) = Worksheets("e-okul").Cells(i, 5).Value & " " & Worksheets("e-okul").Cells(i, 9).Value 'adi soyadi

5 değil 4 olacak.

Eski haline geri getirdim, sorun varsa söyleyiniz, karışıklık için özür dilerim, iyi çalışmalar.

program için teşekkürler
sınava girecek sınıfları seçebilir miyiz dağıtmadan önce ya da sınava girmeyecek birkaç sınfı?

Program için teşekkürler
Programı kullanırken Salonlara dağıtılmayan öğrenciler var uyarısını alıyorum raporladığımda hiçbir öğrenciyi salonlara dağıtmıyor liste boş acilll yardım nerde yanlış yaptım acaba

düzeltmeler yapıldı, uzun zamandır kendim uygulamadığım için destek veremedim, okulda kullanmaya basladik, eğer sorun yaşarsanız haberdar ediniz.

hocam merhabalar teşekkür ederiz programını kullanıyoruz. fakat şöyle bir problemimiz var sınıf listesi oluşturduk sınav takvimide oluşturduk. Yazdırdan pdf çıktısını aldığımız zaman örneğin 9-a sınıf listesi karışık olarak geliyor e okuldan attığımız sekilde sıra numaralı olarak gelmiyor. Ayrıca son sürüm olan radan çıkartırken arşiv bozuk hatası veriyor

* Programın mümkün olduğunca sade olması için listelerin sıralı çıkmasına yönelik herhangi bir işlem uygulanmıyor,
* Arşiv sıkıştırma hatası var, uyarı için teşekkürler, yeniden yükleyeyim.

hocam winrar ın son sürümünü kullanmama rağmen v4.06 dosyasında arşiv bozuk uyarısı alıyorum.

Sayın hocam öncelikle çok teşekkür ederim. Yıllardır kullandığım bir program. Ancak bu sene okulumuzda engelli öğrenci mevcut olduğu için onu dağıtımda çakılı olarak sınıfında bırakmak istiyorum. Bununla ilgili bir düzenleme mevcut mudur ? Ya da imkanı var mıdır?

Geri