Toplu Sözleşme 2012

Kodla Büyü

barthez

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar malum görüşmeler devam ediyor ama ben hiç bir yerde haber filan göremiyorum. Kaç paraya satılıyoruz acaba. Eğer bir haber gören arkadaş olursa bu başlık altında paylaşalım lütfen.

toplu görüşmeler başladı ilk toplantıda gündem maddeleri okunda süreç açıklandı ama bakan sendikların görüşlerini bile almadı. sendikalar tapelerini basına yansıttı bakan ise bu rakamları çok yüksek buldu hala pazarlık yapılmadı. muhtemelen anlaşmaya varılmaycak ve hakem heyetine gidecek. mayıs ayının sonunda rakamlar netleşecek

toplu görüşmeler başladı denilirken. nerede nasıl görüşüyorlar medya üzerinden çıkan haberlerlemi görüşüyorlar. bir masaya oturmadılar sanırım..
1 ay sonra anlarız. bende hiçbir haber görmüyorum. kamuoyuna açık görüşmeler tutanakları yayımlanmalı. kim ne diyor, kim ne istiyor.

tayinci42' Alıntı:
toplu görüşmeler başladı denilirken. nerede nasıl görüşüyorlar medya üzerinden çıkan haberlerlemi görüşüyorlar. bir masaya oturmadılar sanırım..
1 ay sonra anlarız. bende hiçbir haber görmüyorum. kamuoyuna açık görüşmeler tutanakları yayımlanmalı. kim ne diyor, kim ne istiyor.

bu görüşme bir günde bitecek iş değil. ilk oturum yapıldı bu oturumda sadece gündem açıklandı. daha görüşme kısmı başlamadı bu hafta içersinde hükümet net rakamnı söylecek memuruna ne kadar değer veriyor göreceğiz

Geri