Toplu netsupport kurulumu ve imaj

Kodla Büyü

3crazyali3

Üye
Değerli öğretmen arkadaşlarım,

Öğretmen bilgisayarından aynı ağa sahip öğrenci bilgisayarlarına öğrenci netsupport kurmak istiyorum. Flash ile tek tek kurduğum zaman da oluyor ancak zamandan tasarruf etmek istiyorum. Aynı şekilde öğretmen bilgisayarından öğrenci bilgisayarlarının hepsine toplu şekilde imaj atmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim, hangi programları kullanabilirim? Yollar gösterirseniz çok mutlu olurum, teşekkür ediyorum.

Bir zamanlar acronis true imaj kullanıyorduk. imajı oluşturup ftp sunucusu üzerinden tüm sınıfa paylaşıp kuruyorduk.

Değerli öğretmen arkadaşlarım,

Öğretmen bilgisayarından aynı ağa sahip öğrenci bilgisayarlarına öğrenci netsupport kurmak istiyorum. Flash ile tek tek kurduğum zaman da oluyor ancak zamandan tasarruf etmek istiyorum. Aynı şekilde öğretmen bilgisayarından öğrenci bilgisayarlarının hepsine toplu şekilde imaj atmak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim, hangi programları kullanabilirim? Yollar gösterirseniz çok mutlu olurum, teşekkür ediyorum.
Güncel Türkçe sürüm var arkadaşlar Kontrol edin en son açmış olduğum konuyu iyi çalışmalar herkese. Temiz bir kurulum. Linklerde kurulum resimli anlatım da var clientleri kurulum yaparken ilk önce öğretmen kurulumu yap sonra tekrar öğrenci olarak değiştir https://www.bilgisayarbilisim.net/k...nager-kurulum-full.105069/page-2#post-1946060

Geri