Toolviz Time Freeze - ET win8.1 uyumu

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar,
malum sezon başlıyor,
yeni sezon yeni yedek demek,
geçen sene ET lerin yedeğinde DeepFreeze programını kullandım,
benim BT sınıfında hiç yaşamadım ama diğer sınıflarda açılışta mavi ekranda 'Onarım' yada 'Kurtarma' diye bir ekran geliyor bu esnada dokunmatik ekran çalışmıyor, yeniden başlat seçeneği var ama seçilemiyor, en büyük sıkıntım buydu, anlayacağınız sürekli fişten çekme sürekli aynı hata bıktım.

bu sene Toolviz TimeFreeze deneyeyim diyorum,
ET faz 2 win8.1 64bir sieteminde nasıl çalışıyor bu program,
artıları ve eksileri nelerdir,
bizzat sıkıntı yaşayan arkadaşlar ne tür sıkıntı yaşadıklarını yazarsa sevinirim.

Ben deneme amaçlı kurdum 2 sorunla karşılaştım. açılışta başlat etkin olmasına rağmen açılışta başlamıyor . diğer husus çif kurulum yapılmasıydı. biri aktif diğeri pasifti. yönetici hesabıyla kurmadım belki ondan olabilir. şuanda pc de comodo time mı deniyorum deep freezeden ziyade imaj mantığıyla çalışıyor. her açılış ve kapanışta dosyaları silmiyor ilk kurulumda ve sizin istediğiniz zamanda sistemin resmini çekiyor istenilen zamanda o resme tıklayıp geri dönüyorsunuz ama et lerde henüz denemedim.

:+1:
bydogan20' Alıntı:
Ben deneme amaçlı kurdum 2 sorunla karşılaştım. açılışta başlat etkin olmasına rağmen açılışta başlamıyor . diğer husus çif kurulum yapılmasıydı. biri aktif diğeri pasifti. yönetici hesabıyla kurmadım belki ondan olabilir. şuanda pc de comodo time mı deniyorum deep freezeden ziyade imaj mantığıyla çalışıyor. her açılış ve kapanışta dosyaları silmiyor ilk kurulumda ve sizin istediğiniz zamanda sistemin resmini çekiyor istenilen zamanda o resme tıklayıp geri dönüyorsunuz ama et lerde henüz denemedim.

yada şunu yapabilir miyiz?

deep freeze kullanırken açılıştı onarım ve yeniden başlat seçeneğinin geldiği ekranda(tahtanın açılmadığı mavi ekran) dokunmatik ekran devrede olsa aslında sorun epeyce halledilmiş olur benim açımdan. denemelerimde yeniden başlat dediğimde 1 veya bilemedin 2 seferde windowsun düzgün açıldığına şahit oldum. bu şekilde öğretmenlerin makinelerin fişlerini çekmesini engellemiş olurum diye düşünüyorum.

hocam bu tür programları imaja atmayın, imajdan sonra kurun kısa sürüyor zaten, ben de time freeze kullandım, hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım, sistemi de kasmadı.. antivirüs kurmamıştım virüs bulaştı tabi.. başlangıçta başlamıyor gibi görünüyor aslında aktif.. tek sıkıntısı fazla ayar imkanı yoktu sadece c yi koruyor başka seçenek yoktu sanırım

Geri