tonerinizi nereden alıyorsunuz

Kodla Büyü

cupcake

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar fatih yazıcıları(kyocera fs3040+) için tonerleri nereden alıyorsunuz. internetten aldığınızda sorun vs durumunda kimi çağırıyorsunuz. tavsiye edeceğiniz bir site varsa cevaplarınızı bekliyorum

servisler 300 tl civarı istiyor nette 80 tl ye bile gördüm bunlar sorun çıkarıyor mu muadil olduğundan

muadil kullanabilirsiniz. geriye kalan 220 tl leri biriktirip sıfır fotokopi makinesi alırsınız :D. farklı yazıcılar için bir kaç defa internetten almıştım. çok ucuzuna kaçmadan yaygın sitelerden almayı tercih ediyorum.
sene başında fotokopi makinesi utax p4531 aldık 5000 tl civarı. 3040 ın bir üst modeli imiş. ilaç gibi geldi bize :).
şu anki okulum büyük. tonerciden alıyoruz. hem ben uğraşmıyorum hem de tamir gerektiğinde gelip yapıyorlar.

arkadaşlar fatih yazıcıları(kyocera fs3040+) için tonerleri nereden alıyorsunuz. internetten aldığınızda sorun vs durumunda kimi çağırıyorsunuz. tavsiye edeceğiniz bir site varsa cevaplarınızı bekliyorum
Hangi sehirdesiniz? Muadil toner almanızı tavsiye ederim, fiyatlar tonerin toz kalitesine göre değişir, güvenilir bir firma bulursanız toneri hic değiştirmemenizi öneririm, hep ayni yerden ayni muadil toneri alın..Biz İstanbul’da Hendese PC ile çalışıyoruz cok uzun suredir, cok memnunuz

Servisten muadil alıyoruz. Gelip bakım da yapıyorlar. Sanırım 250 civarıydı.
Intrrnetten 80 90 tl bulabilirsiniz ama 10.000 + tl civarı olan bir a3 yazıcı için ...? Riske girmek..

Geri