TO-WEB - HAZIR ŞABLONLARLA WEB SİTESİ

Kodla Büyü

zme_2012

Aktif Üye
Mesajlar
200
http://turbobit.net/j22gxynm45sp.html


TOWeb pek çok yeni özellik eklenen versiyonuyla daha şık ve pratik web siteleri hazırlamanızı sağlıyor. HTML ve imaj editleme programlarını kullanmanıza gerek kalmadan 5 basit adımda sitenizi hazırlayarak yayına açmanız mümkün. TOWeb ile fotoğraf albümleri, formlar, kataloglar, multimedya dökümanlar (video, flash), slide show'lar hatta e-satış için alışveriş sepeti bile hazırlayabilirsiniz.

TOWeb ile 5 adımda kolayca internet siteleri yaratabilirsiniz.

Adım 1 : Web sitenize başlayın
Kendi web sitenizi yaratmanız için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konularda bir tema seçmeniz gerekmekte. İster başlıklar ile ister bloglar ile anasayfanızı oluşturabilirsiniz. Sitenizin menüsü otomatik olarak linklenecek ve en kısa ulaşım haritasını size çıkartacaktır.

Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratın
TOWeb ile grafik dizayn tasarlamakla da uğraşmayacaksınız. İstediğiniz rengi size sunulan temalar üzerine uygulayın. Ve sitenizin dizaynı da hazır olsun. Bu sayede herhangi bir tasarımcıya ekstra bir ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Ayrıca kendi tasarladığınız temaları da başarı ile ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz grafik arayüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Menü ayarları ile oynayabilir menü isimlerini değiştirebilir menü renklerini yani kısaca tüm grafik tasarımını değiştirebilirsiniz.

Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurun
Temanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi. İstediğiniz başlıklara istediğiniz türde verilerinizi girebilirsiniz. İster resim ister metin ekleyin farketmez istediğiniz herşeyi ekleyin.

Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirin
İhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz.

Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayın
Son adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.
 

raid10000

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
303
teşekkürler. hazırladığınız örnek var mı acaba sayın hocam görmek açısından dedim
 
Üst