Tivibu tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü

u_kucuk3

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Dsmart limitsiz internet ve sinema paketi kullanıyorum, yalın adsl olarak. FAkat en ufak bir şeyde görüntü kopuyor sinyal gücü %70in altına düştüğü an kanallar çekmiyor. Normal hd uyduyu takıyorum gayet güzel çekiyor kanallar.

Limitsiz yalın adsl 8mbit ve dsmart sinema paketi 12 ay taahhütlü aylık 71 tel başka ücret yok şu anda kullandığım bu fakat bunu değiştirip yeni bir şeye geçmek istiyorum. Bunun için tivibu kullananların yorumları nasıl acaba?

limitsiz net ve yalın adsl ve çocuk kanalları olan bir şeye geçmek istiyorum.(uydunet sokakta yok malesef) 12 ya da 24 ay taahhütlü olabilir.

tivibu uydu mu yoksa IPTV mi, tarifeler hakkında bildisi olan varsa paylaşırsanız sevinirim

Kısa bir süre kullandım. uzun zaman önceydi. deneme amaçlı eve kurmuşlardı. tv de ve internette sorun yaşamamıştım. Fakat modemi ilk açtığımda televizyondan tivubu yayınını izlemek için 15 - 20 dakika bekliyordum. Tv çok izlemediğim için deneme süresinin sonunda iade ettim. sorun belirtmemi istediler yazdığım sorunu belirttim. O zaman için memnun kalmıştım. şimdi durum nedir bilemiyorum ama bazen uyduyla çanakla uğraşmaktansa tekrar bağlatayım diyorum. yayın durdurma özelliği en beğendiğim özellikti. bence yakın çevrenizde (mekan olarak) kullanan birisi varsa kendinizin görmesi daha iyi olabilir. bağlantı kuvveti, kullanım tecrübeleri vb.

Geri