Tinkercad mi, Google Sketchup mu?

Kodla Büyü

Tinkercad mi, Google Sketchup mu?

• Tinkercad

Oy: 20 54.1%
  • Google Sketchup

Oy: 17 45.9%

• Kullanılan toplam oy
    37
Sketchup kullanım açısından biraz zorlanabilirler fakat öğrendiklerinde çok güzel ürünler ortaya çıkarabiliyorlar. Tinkercard daha basit fakat arzu ettiğiniz bir ürünü sketchup gibi çeşitlilik sunamaz. Bence sketchup

fusion a şimdi bi baktım hem kurulumu zor hem İngilizce hem de aşırı profesyonel geldi bana tabi birkaç dakikalık gözlemlerimle yazıyorum. yinede tavsiye için teşekkürler.

Ortaokul için tinjerca. Yaklaşık 1-2 ay sürer. Bastırır anahtarlık kupa yaptırırsınız

ben tinkercad anlatmak istedim windows xp kurulu bilgisayarlarda chrome açmadı malesef anlatamıyorum. Fakat online olması,çalışma ekranının anlaşılırlığı güzel, scetchup ta kurulum sonrası hazır nesnelerin çokluğu açısından iyi gibi, açılsa tinkercadi tercih ederdim :)

Benim de incelediğim bir konu. Pclere kurulabildiği için sketchup tercihim oldu.

ben thinkercad anlatıyorum. öğrencilerin çok hoşuna gitti. kullanımı da basit. tavsiye ederim. derste youtubedan indirdiğim videoları izletiyorum. onlardan yapmasını istiyorum. hele de minecrafta ekleme özelliği olunca çok daha ilgilerini çekiyor

Geri