The host has an another meeting in progress

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
EBA destek noktasında ilkokul öğrencilerim var. EBA üzerinden harici ders tanımlanmış. Zoom harici olarak çalıştırdı fakat yukarıdaki mesajda dönüp duruyor. Ne yapmalıyız?

dersi tanımlayan öğretmen derse girince o uyarı kalkıyor hocam
öğretmen girememiş olabilir mi

EBA destek noktasında ilkokul öğrencilerim var. EBA üzerinden harici ders tanımlanmış. Zoom harici olarak çalıştırdı fakat yukarıdaki mesajda dönüp duruyor. Ne yapmalıyız?

Hocam, öğretmen derse girebilmiş mi? Öğretmen arkadaşımda aynı sorunu yaşadık. Çözüm olarak öğretmen new meetingle toplantıyı baslatmadı. Join kısmında kendi ID ve şifresini girdi başlattı. Sorun ortadan kalktı bu şekilde

açılan o sayfada zoomu ayrıca kurmak gerekiyor, eba canlı ders zoomu kurulu olsa bile, az önce benzer durumu biz de yaşadık.

Hocam, öğretmen derse girebilmiş mi? Öğretmen arkadaşımda aynı sorunu yaşadık. Çözüm olarak öğretmen new meetingle toplantıyı baslatmadı. Join kısmında kendi ID ve şifresini girdi başlattı. Sorun ortadan kalktı bu şekilde

Hocam ben de new meetingle okulumda ders başlatmalarını söylüyorum. Sıkıntı mı olacak acaba bu şekilde? New meeting ile arkadaşlarla kendi aramızda test ettim. Bağlandılar derse.

Öğretmeni tanısam bilmiyorum ki. Okulundan ulaşmaya çalışacağım öğretmene.

Hocam ben de new meetingle okulumda ders başlatmalarını söylüyorum. Sıkıntı mı olacak acaba bu şekilde? New meeting ile arkadaşlarla kendi aramızda test ettim. Bağlandılar derse.

Hocam, bizdede tek bir kişide bu problem oldu. Ondada soruna bu şekilde bir çözüm buldum. Join diyerek öğretmen toplantıya katılınca öğrencilerde katilabildi.

Geri