Tezsiz Yüksek Lisansta ALES Şartı Kalkmış

Kodla Büyü
o kadar yani. peki artık isteyen direk y. lisans kaydı yaptırabilecek mi?

parası olan lisans mezunları yüksek lisans mezunu olacak. Saçmalıktan öte bir şey değil. Kalite yerlerde sürünecek

4400 10 taksit de anlaşalım :)
Allahım sen bizi koru yarabbim hadi MEB bitti sıra akademik çalışmalarda...

sen bizi gör yarabbimm

saygılar

beleşe yüksek lisans olmaz...
başka şart koyarlar....transkrip notu var,kpds notu var, belki de mülakat....
parası olan yapar herhalde.......
valla 4-5 milyar bayılıp uzaktan eğitim yapacaz başka çaresi yok gibi...

Dün Ankara Üni. Eğitim Yönetimi Denetimi Teftişi ve Planlaması Tezsiz Yüksek Lisansa kaydoldum.Harçlar kaldırıldığı için tamamen beleş.Tabiki girebilmek için ALES-NOT ve MÜLAKAT tan aldığım puanların ortalaması ile()...Yani eğer yüksek lisans yaptığınız bölüm 2.öğretim diye geçmiyorsa.Artık HARÇ YOK.....Özel Üniversitelerde tabiki beleş bişey yok....

Şimdiden geleceği okuyabilirim size; daha önce taktir teşekkürler ve aylıkla ödüllendirmeler nasıl iptal edilmişse puan değeri olan bu belgeler nasıl yok sayılmışsa Yüksek lisansında suyu çıkacak ve diğerlerini elimizden aldıkları yetmemişti şimdi yaptığımız yüksek lisansında üstüne bir bardak soğuk su içeceğiz. Genç olacaksınız , kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız bekleyeceksiniz , bekleyeceksiniz ama sıra bir türlü size gelmeyecek dağ başında yönetici olmak kaderimiz sanırım. Saygılarımla.

karinca_52' Alıntı:
müdürlük sınavında ek puan ...

ek dersde % 5 fark

tezsiz yüksek lisans yapanlara ek ders farkı verilecekmi. nereden duydunuz hocam. kendi alanında yapma şartıda yok o zaman.. öylemi???

Hacettepe bilgisayarli grafik ve oyun teknolojileri.
yarin arayacagim bir bakalim sartlari neler

pinarsan83' Alıntı:
Dün Ankara Üni. Eğitim Yönetimi Denetimi Teftişi ve Planlaması Tezsiz Yüksek Lisansa kaydoldum.Harçlar kaldırıldığı için tamamen beleş.Tabiki girebilmek için ALES-NOT ve MÜLAKAT tan aldığım puanların ortalaması ile()...Yani eğer yüksek lisans yaptığınız bölüm 2.öğretim diye geçmiyorsa.Artık HARÇ YOK.....Özel Üniversitelerde tabiki beleş bişey yok....

ales ten kaç almıstınız bide başvruları nezaman oldu bilgi verirmisiniz

oguz-han' Alıntı:
http://www.memurlar.net/haber/284701/

Kalkmış kalkmasına da bunun biz öğretmenlere getirisi ne olabilir?

Bilenler beri gelirse seviniriz.

Ales kalktı cüzdan şartı geldi hocam. yıllık en az 4000 lira alacaklar. zaten bu yıl sendika akademileri başlamıştı bu uygulamaya.

Ekderste %5 ve idarecilikte ek puan, ama kendi bölümünün üstüne yaptıklarında şu an. yani işletme yaparsan vermezler o puanıda. ama belki yarın yeni yönetmelikler ve kurallar çıkar. bakarsın t. yuksek lisans yapanı uzman öğretmen oldun derler aylık 100 lira fazla alırsın.. kim bilir...

Geri