Texas Instruments Hibe Programı

Kodla Büyü

Niyazi SARAL

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mcu.jpg

Etkinlik Kapsamı:

MCU-TURKEY Texas Instruments MikroDenetleyici Proje Yarışması ve Hibe Programı, Çizgi-Tagem ve Empa Elektronik firmalarının üniversiteler, meslek yüksek okulları ve meslek liseleri için geliştirdiği bir etkinliktir. Etkinliğin amacı teknik eğitim veren üniversite ve meslek okullarımızın mikrodenetleyici derslerinde öğrencilere yaparak ve görerek eğitim sağlamalarında bir miktar yardımcı olmaktır.

Litaratürde proje bazlı eğitim olarak geçen bu eğitim tarzında öğrencilerin gruplara ayrılarak yarışması kurgulanmıştır. Etkinlik kapsamında 1,000 adet Texas Instruments MSP430 LauncPad mikrodenetleyici eğitim kiti yarışmaya katılacak bu üniversitelere ve teknik okullara hibe edilecektir.

Etkinlik sonunda yarışma sürecini en iyi değerlendiren ve en iyi proje hazırlayan öğrenciler ödüllendirilecektir.

Yarışmaya Katılım Süreci ve Hibeler, Etkinlik Tavimi ve Değerlendirme Süreci, Yarışma Jurisi ve Hediyeler için:
TIKLAYINIZ!

Bu etkinlik için görüşlerinize ihtiyacımız var, lütfen olumlu veya olumsuz buraya yazın. Hibe başvuru formu daha açılmamıştır.

Geri