tespitim şudurki;

Kodla Büyü

61>34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ulaştırma bakanı 3 dönemdir aynı kişi; çünkü Binali YILDIRIM bakan gibi bakan, :+1:
sağlık bakanı 3 dönemdir aynı kişi; çünkü Recep AKDAĞ bakan gibi bakan, :+1:
Milli Eğitim Bakanlığına ise 3 dönemde 4 tane bakan gelmiş.. buda iktidarın eğitim politikasındaki tutarlılığı ve başarıyı göstermekte yeterli bence... :-1:

hocam TC tarihinde bana Binali YILDIRIM gibi yada daha verimli bir bakan daha gösterin, ama somut verilerle kıyaslama yaparak lütfen..

3 çocuk,kürtaj,sezeryan,pembe metrobüs,imam-hatip orta-okulları,seçmeli arapça,yeni anayasa,milli bayramları sabote etme falan derken git gide İran devrimi gibi bir devrime yaklaşıyoruz.hazır başkanlık sistemi de gelecek...tam bi krallık..
mis gibi valla. 100 den fazla gazeteci ondan daha fazla asker içerde....muhalifler sindirilmiş,,,eleştiren bile hapse giriyor....bu dediklerime kızacak arkadaşlar olacak,anlamayanlar olacak...bunlar için aşağıda videolar var biz zahmet baksınlar ;)

http://www.youtube.com/watch?v=A6-eSQ3H ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=7MMWmzDgIUo
http://www.youtube.com/watch?v=KAPjENF5 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=_9Nl53RoR8w

61>34' Alıntı:
hocam TC tarihinde bana Binali YILDIRIM gibi yada daha verimli bir bakan daha gösterin, ama somut verilerle kıyaslama yaparak lütfen..

Sebahattin Çakmakoğlu
Hüsnü Yusuf Gökalp
Enis Öksüz

binaliye lafım yokta sağlık sistemini 3 dönemde çökertti recep akdağ, millet hastanelerde tedavi oldugunu zannediyor

61>34' Alıntı:

siz binali yıldırımı ne kadar tanıyorsunuz merak ediyorum dışardan göründüğü gibi değil. yaptığı ihalelerdeki yandaş kayırma ve usulsuzlükleri söylemiyorum bile ama öyle bir şey varki bunun bedeli ne zaman öder bilmiyorum.
muhsizn yazıcıoğlunun ölümünde yaşanan trajedide en büyük pay sahibi binali yıldırımındır. sivil havacılık kurumu binali yıldırıma aittir. ve yazıcıoğlunun ölümünde sonra yaşanan ve olayları kapatmaya çalışıan bin ali yıldıırım kaza içinde kaza aramayın demiştir. kaza dan sonra radar görüntülerini saklaynlar. ciahzları çalanlar ve sivil havacılıkta yaşananlar. kaza krımındaki heyetin yaptığı yanlış kararların hepsinde binali yıldırımın parmağı varıdır. özellike hükümet yazıcıoğlunun ölümünün araştırılmasını istemiyor.

arkadaşlar ben hızlı tren denince, hava yollarındaki gelişme deyince, karadeniz sahil yolu denince aklıma binali yıldırım geliyor.. hepinizin görüşüne saygı duyarım, bu tip konularda biraz materyalistim, gördüğüme inanırım..

formator355' Alıntı:
61>34' Alıntı:

siz binali yıldırımı ne kadar tanıyorsunuz merak ediyorum dışardan göründüğü gibi değil. yaptığı ihalelerdeki yandaş kayırma ve usulsuzlükleri söylemiyorum bile ama öyle bir şey varki bunun bedeli ne zaman öder bilmiyorum.
muhsizn yazıcıoğlunun ölümünde yaşanan trajedide en büyük pay sahibi binali yıldırımındır. sivil havacılık kurumu binali yıldırıma aittir. ve yazıcıoğlunun ölümünde sonra yaşanan ve olayları kapatmaya çalışıan bin ali yıldıırım kaza içinde kaza aramayın demiştir. kaza dan sonra radar görüntülerini saklaynlar. ciahzları çalanlar ve sivil havacılıkta yaşananlar. kaza krımındaki heyetin yaptığı yanlış kararların hepsinde binali yıldırımın parmağı varıdır. özellike hükümet yazıcıoğlunun ölümünün araştırılmasını istemiyor.

hocam kaynak sunarsanız hepimiz aydınlanırız, sunacağınız kaynaklar için şimdiden teşekkürler..

61>34' Alıntı:
ulaştırma bakanı 3 dönemdir aynı kişi; çünkü Binali YILDIRIM bakan gibi bakan, :+1:
sağlık bakanı 3 dönemdir aynı kişi; çünkü Recep AKDAĞ bakan gibi bakan, :+1:
Milli Eğitim Bakanlığına ise 3 dönemde 4 tane bakan gelmiş.. buda iktidarın eğitim politikasındaki tutarlılığı ve başarıyı göstermekte yeterli bence... :-1:

çok doğru

61>34' Alıntı:
formator355' Alıntı:
61>34' Alıntı:

hocam kaynak sunarsanız hepimiz aydınlanırız, sunacağınız kaynaklar için şimdiden teşekkürler..

Buyrun kaynak! :p :p

Ekli dosyalar

• kaynak.jpg
    kaynak.jpg
    33.3 KB · Görüntüleme: 598
meb in başına getirilen kişileri özenle seçip o koltuğa oturtan kişi başbakan . Kendisi öğretmenlerin çalışma şartları ve eğitim sisteminin sorunlarını umursamıyor ki göreve getirdiği bakanlar umursasın. Muhalefetten bir kaç kişi haricinde 10 yıldır hükümet üyesi kişilerden öğretmenlerin hayrına kaç söz uygulama gördük ki bakan değişince düzelme bekleyelim.
Dünya kurulduğundan beri bu topraklarda öğretmenliğin en itibarsız olduğu zamanda bu mesleği yapmaya çalışıyoruz.

habbe' Alıntı:
61>34' Alıntı:
formator355' Alıntı:
61>34' Alıntı:

Buyrun kaynak! :p :p
habbe öldüm gülmekten :puhaha: :puhaha:

Fatih-ihale-yeğen-binali-kayırma bunları artık googledemi aratırsın bir şekilde ihaleye girecek firmalaramı sorarsın git gez dünyayı sonra gör konyayı sayın hocam ben anyada bekliyorum.

Arkadaş F@TİH ten Ö. Dinçer Beye giydirip duruyorsunuz bu haltı başımıza saran ulaştırma onun bakanına pış pış yapıyorsunuz ne iş anlamıyorum ki yaa.

61>34' Alıntı:
Hızlandırılmış tren kazası 41 ölü 80 yaralı, arkadaşım al sana somut veri. Medeni ülkelerde bu gibi durumlarda bakan istifa eder. Ama bunlar kendilerine toz kondurmuyorlar.

2003 yılında binali yıldırım 24 yaşındaki oğluna gemicik aldığını biliyormuydunuz.
bunlada bitmiyor çocukları turizm otomotiv ve inaaşt üzerine kurulmuş şirketleri var. turzm baknın çocuklarının turizm şirketi kurması gemi alması sizce normal mi? kurdukları şirketin ismide gaye dir.

Geri