Terminalden Otobüs Bileti Kesimi Projeme Yardım2

Kodla Büyü

pcprog46

Site Gezgini
Arkadaşlar sizler tekrar rahatsız ediyorum :) Hocalarım ve arkadaşlar; Daha öncede bahsettiğim gibi Visual Basic 6.0 ile yaptığım(yapmaya çalıştığım daha doğrusu :) ) mezuniyet projemin veritabanı kısmını hallettim ancak bilet kesimi için çelişkide kaldım. Binevi satış sekmeside diyebiliriz buna. Veritabanı olarak access kullandım ancak hocam sorgu yapmam gerektiğini söyledi. Sizden isteğim sorguda bana yardımcı olmanız. Bitsinde mezun oluyum size zahmet :) Şimdiden teşekkür ederim, veritabanımı tekrar yayınlayım hemen...

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    61 KB · Görüntüleme: 1,343
Şimdi yanlış anlaşılmasın ama, programı yapmak isteyen varsa yapabilir yani :) Hiç mahsuru yok benim için :) Gerçekten çok zor durumda kaldım ve 3 projem daha var. Bunu bitirmem durumunda onları hemen yaparım zaten ama öncelik bunun. Lütfen yardım edin. Ayrıca ben programı yaparım diyen olursa veritabanı ile oynamada yapabilir, işinize nasıl gelirse yani :) Yav, inanın ilk defa böyle bir ricada bulunuyorum o yüzden yanlış anlamış olabilirsiniz ama cidden zor durumda kalmasam böyle bi konu açmazdım bile...Saygılar.

Bir gridden diğerine atama yapmak için kullanmam gereken kod nedir? Mesela Grid 1'deki nereden kısmını Grid 2'deki nereden alanına eklemek istiyorum. Yardım lütfen

Geri