Tepkimizi Gösterdik,Sınav Görevi İstemedik

Kodla Büyü

aydansiii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
9-10 Haziran 2012 tarihinde yapılacak olan merkezi sistem sınavlarında okulumuz bünyesindeki 13 öğretmenin 13' ü de görev istemediğini belirtti. %100 katılımla tepkilerini belirten öğretmenlerimize buradan teşekkür ediyorum. Umarım bu tepki genele yayılır ve bir sonuca ulaşır. Bu sınavlarda en düşük ücreti öğretmenler almaktadır, fakat öğretmen olmadığında bu sınavın yapılamayacağını da herkes bilmelidir.

Ekli dosyalar

• snavcretleri1.jpg
    snavcretleri1.jpg
    32.8 KB · Görüntüleme: 1,948
Re: Tepkimizi Gösterdik,Görev İstemedik

bizim okulda da 45 öğretmen var nerdeyse tamamı görev istemedi. aynen devam çevre okullarda tanıdıkları olanlar onları da organize edin.

Bizi okuldaki türm arakdaşlar 18 kişi görev istemiyoruz...

biz okulda 43 kişiyiz. hepimiz girmiyecegiz. diğer okullarla da görüşüyoruz...

siz almıyorsanız alan çıkacaktır kesinlikle..

Resen görevlendirme çıkacağına dair bilgieler var fakat çıksa bile okul olarak karar aldık rapor sevk vs bişeyler alıp katımayacağız kesinlikle

:alkis: :alkis: bizim okulumuz kalabalık (80 öğretmen) bir kaç fireyle bizde görev istemiyoruz sınavlarda. :alkis: :alkis:
facebook tanda il içi il dışı bütün öğretmen arkadaşlara bilgi gönderiyoruz istemeyin diye..

saidtr' Alıntı:

biz almayalım da kim alırsa alsın.....onlarda pişman olup başka bir sınavda bizlere katılırlar....

Bizde okulda arkadaşlar ile birlikteSBS görev istemedik. Hatta LYS başvurularımızı da iptal ettik.

:alkis: Sizleri kutluyorum. Aynen bizlerde katılmayacağız.

ANGARYAYA HAYIR... çok değerli çok çalışan memurları ile yapıversinler bi zahmet sınavlarını... mesela belediye ve özel idrede 680 tl zam alan larla yapabilirler.

bizde %80 katılım var görev almak çin, deli derler sonra..

saidtr' Alıntı:

Siz hükümet şakşakçılığına devam edin hocam. Yolunuz açık olsun.

bizde 10 kişiden 4 kişi katılıyor............... onların 2 tanesininde sebebi ilçede çoğunluğunu katılması............ 25 kişilik okuldan 25 kişi istiyorum diyen okullar var
yani eylem boş birlik yok

saidtr' Alıntı:

Kesinlikle katılıyorum. Bazı insani değerler ve maddiyatın olduğu bir terazide kendisi için maddiyatın ağır basacağı insanlar illaki olacaktır. Gerçekten o 39 tl ye ihtiyacı olan varsada ona hiç bir şey diyemem.

işin ucunda para varsa öğretmenler istememezlik yapmaz gibime geliyor...benim çok umrumda değil, istesem de istemesem de bu hükümete söz geçiremezsiniz.... Bugün yapmaz 2-3 sene sonra yapar...Artık ben ne dersem o konumundalar...hiç kimse hiçbir şey karşılarında duramaz...Bunlardan kurtulmanın tek yolu bulundukları yerden indirmek...

Okulumdaki 42 öğretmenden hiçbirisi görev istemedi.
İlçedeki bir diğer okulda ise 40 öğretmenden yarısı görev istemiş.
Biz öğretmenler her şeye layığız. Maaşımız 1000 lira olsun gene de padişahım çok yaşa der bu gurursuzlar...

Bizde okul olarak katılmıyoruz.Ama şu boş konuşmalar hiç sevmiyorum neymiş birlik yokmuş yok resen verirlermiş bilmem ne ya kardeşim destek ol köstek olma nasıl genele yayarızı düşün facebook diye bir şey var boş boş video paylaşacağına birde hayırlı bir iş için dene bir şey yapmıyorsan boş boş konuşmayın!

hizim okulda %100 katılım var sanırım. ünkü kimse bundan bahsetmiyor. bir ben başvurmadım. okuldaki tek sendikasız öğretmen benim sanıım. diğer hepsi sendijalı.. 1 kişi eğitim sen diğer tümü eğitim bir sen..

ganime25' Alıntı:
Bizde okul olarak katılmıyoruz.Ama şu boş konuşmalar hiç sevmiyorum neymiş birlik yokmuş yok resen verirlermiş bilmem ne ya kardeşim destek ol köstek olma nasıl genele yayarızı düşün facebook diye bir şey var boş boş video paylaşacağına birde hayırlı bir iş için dene bir şey yapmıyorsan boş boş konuşmayın!

Kutluyorum :alkis: :alkis:
Bizden de eğitime % 100 destek katılmıyoruz :D :alkis:

saidtr' Alıntı:
Hocam size alacaksınız belli ki: Biz de almıyoruz 43 kişiden 3 fire verdik. Örgütleniyoruz artık.

xsentius' Alıntı:
saidtr' Alıntı:

Siz hükümet şakşakçılığına devam edin hocam. Yolunuz açık olsun.
Bizde de %90 görev almama var. Alanlar utanıyor şimdi. Her siyasi görüşten insan üzerine düşeni yapıyor.

Bizim okul paragöz.İstemeyin diyorum oralı bile değiller.Sadece müdür sınav görevi almaya karşı çıktı.Alsınlar başına çalsınlar.Çok hoşuma gitti bu tavrı.Hiç beklemezdim böyle demesini.İçerlemiş besbelli. :puhaha:

Geri