Tepki olarak teknoloji boykotu

Kodla Büyü

azizerkut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, son günlerdeki durum ortada buna tepki olarak Facebook, WhatsApp, Twitter vs. boykotu yapmak mantıklı olur mu?

Birincisi facebook adresimi 1 yıl donduracagım.( biraz yalnız kalmak icin)İkincisi daha dune kadar 3500'e makinesı olan monster fırmasında 5binin altında notebook kalmamıs.

Onları mı cezalandıracaksınız kendinizi mi?
Vikipediada kapatılmıştı sizce kim zarar gördü?
Mevcut durum ile ilgili insanlar yorum yapmaktan bile korkuyor...gerisini siz hesap edin.

Önce devlet otoyolları köprüleri yaptırırken imzaladığı taahhütleri tl ye çevirsin. Hepsine dolarla garanti verilmiş.
valilerin belediye başkanlarının altında mercedes var önce kamu tasarrufa gitsin. Biz zaten tasarrufu ister istemez yapıypruz

Onları mı cezalandıracaksınız kendinizi mi?
Vikipediada kapatılmıştı sizce kim zarar gördü?
Mevcut durum ile ilgili insanlar yorum yapmaktan bile korkuyor...gerisini siz hesap edin.
Kimsenin korktuğu yok hocam. Ülke aleyhine ve insanlara hakaret olmadığı sürece sıkıntı yaşayan kimse yok. Ülke imajını kötü göstermenize gerek yok. Eğer wikipedia ülkemiz adına yanlış şeyleri düzeltmiyorsa yaptırım tabii ki olmalı. Söz konusu aynı site avrupa ve abd yapsın. Yapamaz.

Kimsenin korktuğu yok hocam. Ülke aleyhine ve insanlara hakaret olmadığı sürece sıkıntı yaşayan kimse yok. Ülke imajını kötü göstermenize gerek yok. Eğer wikipedia ülkemiz adına yanlış şeyleri düzeltmiyorsa yaptırım tabii ki olmalı. Söz konusu aynı site avrupa ve abd yapsın. Yapamaz.
link filtrelenebiliyordu değil mi tüm sitenin kapatılmasına gerek yoktu. Size göre yok ama bana göre var. İmajı ben kötü göstermiyorum fiili durum bu. Bende istiyorum herkes kendini rahatça ifade edebilsin işte ama...

.....Ülke aleyhine ve insanlara hakaret olmadığı sürece .....
Zaten tüm eleştiriler bu kapsamda değerlendiriliyor artık :)) Yapılan bu iş yanlış --> fetöcüsün, ekonomi kötü -->vatan hainisin, uluslararası ilişkilerde sıkıntı var--> pkklısın.
vs. vs. vs. Çevrenizde görmüyor olabilirsiniz ama yutkunan ve düşüncelerini dillendirmeyen baya bir insan var hocam :)

@azizerkutbunlar söylemden öteye gitmez hocam, söylemden ziyade bize eylem lazım, onu da devlet büyüklerimiz yapacak inş. bekliyoruz, izliyoruz.

Geri