Teog Sinavi Nedeniyle Sorusturma Yardim

Kodla Büyü

bilisimcih

Aktif Üye
Arkadaslar
Teog sinavi sirasinda kitapcik numaralarini isaretlemedigimizi farkedip kapattigimiz dosyayi idarecilerin huzurunda acip isaretleyip geri kapattik ve tutanakla acip kapattigimizi yazdik

Konuyla ilgili sorusturma acilmis
Cezasi nedir yanlislikla olan ve tutanakla bildirilen bir durumdu

kitapcik numaralarini isaretlemedigimizi ? Nereye kitapçık numarası işaretliyon ki? Benim bildiğim imza listesine A B C D yazıyon.

onu yazmamısız diye işte salak gibi torbayı açıp yazdık. okul idaresi de gıcık tiplerdi sürekli öğrencilerinden taraf öğretmene düşman gibi davranıyorlardı o okulda daha önce de problemler yaşandı bizim okul öğretmenleriyle ilgili çay bile vermediler, bizim görevler de hep o karşı okula çıkıyor. Biz de iyi niyetle sınav komisyonudurlar diye onlara sorduk hatta ilden de bi yetkili okuldaydı müfettiş gibi bişey tabi ona imzatılmadı tutanak sanırım. idareciler açıp A B C D yi yazıp tutanakla kapatmamız gerektiğini söyleyince biz de öyle yaptık.
Bir de sınıf 4, 5 kaynaştırma öğrencisiydi ve çok zor bir sınıftı gerçekten biraz da o yüzden A B C Dolayını atlamışız işte. :(

ceza verirlerse sınavlardan bir yıl men cezası verirler. çok art niyetli davranırlarsa en fazla uyarı olur.

Hocam,

Mevzuata göre 1 yıl sınav görevi verilmeme cezası verilir.

Bunun yanında 07.03.2016 tarihli yazı gereği soruşturma açılır. Müfettişler kınama teklif ederler ama bu teklifin bir altı uygulanır ve uyarı cezası alırsınız. Alt cezayı uygulamayabilirler de.

Savunmanıza göre ceza verilmeye de bilir.

Sıkıntı yapmayın hocam bişey olmaz. Olayı olduğu gibi aktarırsınız en fazla denildiği gibi 1 sene görev alamazsınız.

Keşke panik yapıp poşeti açmasaydınız. Listedeki kitapçık türlerine ben baktıklarını sanmıyorum. Cevap kağıdı önemli olan. Orada bir sıkıntı olursa o zaman listeye bakılır. En çok dikkat ettikleri konu sanırım bu poşet açma-açmama ve kapama mevzu.

bende bir sınav kağıdını dışarda unuttuğum için dün ifade verdim..
sınav görevi vermesinler zaten ösym den de cezalıyım.
uyarı cezası vermeseler de.

Geri