TEOG Ücreti Yatırılmadı

Kodla Büyü

Ali KOCA

Üye
Açık lise sınavlarından sonra TEOG ücreti de bu ay ki ek derse yansıtılmadı.başka yatırılmayan var mı acaba

yapılmayan kursları yatırmasını biliyorlar ama telafi ederiz diyerek.milli eğitim git gide paragözlükten başka bişey değil artık eğitim le alakası kalmadı idareciler ceplerini düşünüyor sadece

BAKANLIĞIN AÇIKLAMASI VAR ARKADAŞLAR SENDİKAYLA YAPILAN toplu sözleşmede yer alan hükümE GÖRE YENİDEN düzenleme yapacağını duyurdu ve bu yüzden bakanlık ek dersleri yapmayın dedi.(resmi yazıyla tabiki) öğretmenlerin ücreti net belli değil ama diğerleri (kurye şöför güvenlik görevlsi i70 ten 37 ye) düştü yarı yarıya.... bakalım öğretmenlere ne verilecek.

bu ayki ekderse teog ücretini ekleyenler hata yapmış ... bir sonraki ay alırlar o ekdersi...
http://www.kamupersoneli.net/images/upload/sınav-ücretleri.jpg

theliony' Alıntı:
BAKANLIĞIN AÇIKLAMASI VAR ARKADAŞLAR SENDİKAYLA YAPILAN toplu sözleşmede yer alan hükümE GÖRE YENİDEN düzenleme yapacağını duyurdu ve bu yüzden bakanlık ek dersleri yapmayın dedi.(resmi yazıyla tabiki) öğretmenlerin ücreti net belli değil ama diğerleri (kurye şöför güvenlik görevlsi i70 ten 37 ye) düştü yarı yarıya.... bakalım öğretmenlere ne verilecek.

bu ayki ekderse teog ücretini ekleyenler hata yapmış ... bir sonraki ay alırlar o ekdersi...

Hocam senın dedıgın hafta sonu sınavları ıcın gecerlı. Teog sınavı ekders karsılıgı oldugu ıcın nısan ayının ekdersıne 5 er saat eklenerek yapılmıştır.

theliony' Alıntı:

Hocam,

Toplu sözleşmede haftasonu yapılan Merkezi sistem sınavlarından bahsediyor. Teog hafta içi yapılıyor ve toplu sözleşmede geçmiyor. Ayrıca teogların 5 saat olduğuna dair 2013 yılında çıkmış bir yazı var.

Teog ile diğer sınavları birbirine karıştırmayalım.

Özel okulların mebbisin deki veri girişlerindeki sıkıntı yüzünden bir çok ilde gelecek aya kaldı.

legender' Alıntı:
Özel okulların mebbisin deki veri girişlerindeki sıkıntı yüzünden bir çok ilde gelecek aya kaldı.
Hocam,

Özel okulların veri girişi ile teog ücretlerinin ödenmesi arasında bağlantı nedir?

bayburtta eklendi. ben bizzat gördüm. o değil de mart ayındaki açık öğretim sınav ücretlerinden var mı bir haber hala ödenmedi. meb duyuruda ücretlerin toplu sözleşmeye göre verileceğini belirtti ama hala ses seda yok.

Kayseri/Melikgazi yattı. Yani para yatmadı, o iş yattı. :) Ek ders yazmadılar. Ne bu ayı, ne de geçmiş ayları yatırdılar. 5 kuruş yok.

Geri