tenda a3 accest point acil yardım

Kodla Büyü

tesaduf

Üye
çok acil!!!!!
arkadaşlar tenda a3 markalı bi accest point aldım. şimdi buna şifre verecem ama bi türlü accest pointin arayüzüne ulaşamadım. lütfen kurulumunu bana anlatırmısınız??? yardımlarınızı beklliyorum...

bilgisayarı direk access pointe bağlayıp, komut isteminde "ipconfig" yazıp "varsayılan ağ geçidindeki" ip den bağlanmayı denediniz mi?

ipconfig yazıyorum bu seferde komit istemi açılıp kapanıyo araştırdım ip adresi 192.168.0.254 ama bi türlü giremiyorum arayüzüne şifre koymam lazım neler yapabilirrim başka???

bilgisayararınıza elle ip verip bağlanın ip niz 192.168.0.2 olsun mesela, daha sonra 192.168.0.254 e bağlanabilirsiniz, koblo ile bağlanırsanız daha iyi sonuc alırsınız

ya arkadaşım ben kablosuz modme bilgisayarım bağlı ap yi modeme mi bağlayaım yoksa direk bilgisayaramı gerçi ikisinide denedim olmadı ama. ayrıca 192.168.1.1 ile başlıyo senin dediğin ip yi versem olurmu hepsinin ağa bağlanmasımı lazım?

hocam dirtekt tenda yı bilgisayarına kablo ile bağla bağdaştırcı ayarlarında varsayılan ağ geçidini tenda nı ip si yap. Yalnış hatırlamıyorsam tenda klasik şifre olarak 12345678 veriyorr

tendayı direk bil. bağla. 192,168,0,1 dene arayüze girersin (admin admin).

Arkadaşlar çok acil okulda modem tplink, accses point tenda a30 arayüzüne giremiyorum benimde
şifre vermem lazım. yukarda arkadaşlar bir sonuca varamamışlar....

arkadaşlar tenda nın müşteri hizmetlerini arayın 5dk da kurulumu yapıyorlar.

Geri