temmuz 15 e kadar seminer!!!

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
sabah sabah kötü haber aldık moralim çöktü :verymad:
okulda temmuz 15 e kadar bu 4+4+4 için seminer olacağı konuşuluyordu mdr yard. sı da olacağını söledi...
varmı bununla ilgili haber alannn?
arkadaş yeter artık öğretmenlerle uğraştığınız yahuuu :verymad:

Burada bazı okullarda da bu sene dersler erken bitiyor ya malum 8'inde, 15'ine kadar her şeyi bitirip Temmuz olmadan tatile çıkıcaz diyorlar. Herkes bir şeyler söylüyor.Kafana takma hocam, ortada resmi bir şey yok henüz. Bakanlıktan tebliğ edilirse hep birlikte haberimiz olur zaten.

egkhan' Alıntı:
Burada bazı okullarda da bu sene dersler erken bitiyor ya malum 8'inde, 15'ine kadar her şeyi bitirip Temmuz olmadan tatile çıkıcaz diyorlar. Herkes bir şeyler söylüyor.Kafana takma hocam, ortada resmi bir şey yok henüz. Bakanlıktan tebliğ edilirse hep birlikte haberimiz olur zaten.

onlar lisedir

Yorumlarımız farazi...
4+4+4'ün hala ne olduğu net değilken neyin seminerini verebilirler ki? Seminer dönemi bu sene 3 hafta istedikleri eğitimi verebiliyorlarsa versinler ama kendileri bile sistemin ne olduğu daha bilmezken böyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Kaldı ki Türkiye çapında böyle bir seminer vermek için sistem lazım buda meb'de olmayan birşey...

oldu olacak hiç gitmeyelim tatile yapacaklarsa temmuzun birine kadar 3 hafta var orada yapsınlar

bende bu sabah duydum temmuz ortasına kadar okulda kalacağımızı. bu duyumlar boşa değil. şimdiye kadarki duyumların birçoğu gerçekleşti.

ya bismillah al işte.
ya her hafta aynı muhabbet
gene yazmıştır biri dedim haftaya iyi moralle başlamamızı istemeyen biri
ya şu forumu açtığımızda insan gibi haber okumak istiyorum .

arkadaşlar kusura bakmayın ama biz ÖĞRETMENİZ ne derlerse kuzu gibi kabul edecez kimsede ben kalamam diyemeyecek..
bunlar duyum olabilir fakat sağlam duyumlardır,kimse böle bişiyi uydurmaz,yoksa neden temmuz 15 diyorlar temmuz sonu demiyorlar...demekki gerçeklik payı var...
sabah sabah asabım bozuldu yaaa :verymad:

Yaparlar arkadaşlar. Artık hiçbirşey o kadar zor değil. Bir gece de sistem bile değişiyor artık.

Herşey olabilir.

Cuma bizim ilçede Müdürlerin milli eğitimde toplantı yaptılar ve toplantıda söylediler öğretmenler 1 ağustosa kadar seminerde olacak diye.Müdür tüm öğretmenlere duyurdu. :(

görünürde öğretmen çok tatil yapıyorya temmuz 15 e kadar durdurarak tatilimizi azaltacaklar
hayır azalsın temmuz 15 e kadarda duralım ama sıf görünürde tatilimiz kısalacak diye beni seminer dönemindeki gibi bomboş avare avare oturtacakasa hiç bir anlamı yok

kimse kusura bakmasın ama bizim bu öğretmen milletine herşey müstehak. ne kadar kolay kabulleniyorsunuz yok temmuz 15 yok temmuz 30.

öğretmenin yasal olarak izinli olduğu süre 1 temmuz 1 eylül arasıdır. şimdi nabız yokluyorlar kii bakalım ses seda çıkacak mı?
ama bence ses çıkmaz bunlar da paşa paşa bizim koyun öğretmenleri getirirler.

İlköğretim okullarında çok olası zaten şimdiden hazırlayın kendinizi bence...

Liselerde olmaz...

Öyle saçmalık olmaz.Milletin işi gücü var.
Düğün derneği olanlar var,erken rezervasyon tatil alanlar var,yurtdışına gidecekler var belki

akyildiz41' Alıntı:
kimse kusura bakmasın ama bizim bu öğretmen milletine herşey müstehak. ne kadar kolay kabulleniyorsunuz yok temmuz 15 yok temmuz 30.

öğretmenin yasal olarak izinli olduğu süre 1 temmuz 1 eylül arasıdır. şimdi nabız yokluyorlar kii bakalım ses seda çıkacak mı?
ama bence ses çıkmaz bunlar da paşa paşa bizim koyun öğretmenleri getirirler.

Aynen katılıyorum hocam.... Bu sabah ilk saate girmedim dersim olmasına ve EBS li olmamama rağmen. Ama bu zamana kadar bakanın ardından sallayıp tutanlar tıpış tıpış gittiler.Birlik beraberlik denen şeyin zerresi yok.Öğretmene mustahak.Çalışma saatlerini 10 saate çıkarsınlar haftada 6 gun çalışalım. yuzde 1 zam versinler...Bundan sonra hiç kimsenin dediğine inanmıcam hepsi kuru kalabalık....

Re: temmuz ayı

Enterprise' Alıntı:
Temmuz ayı ile ilgili yazı gelen okul var mı arkadaşlar? Seminer olacak mı ? http://www.memurlar.net/haber/225511/ bu yazının temmuzla bir alakası var mı?
Bu yazı il mem'e geldi. İl mem'den beni aradılar. Donanımları yeterli hale getirin dediler. Biz de lise olarak interneti 4 Mbps'e çıkardık. Harici Web-cam falan hazırladım duruyor. Haziran 15'te kaçmayı planlıyorum. Yoluma taş koymasalar iyi olur :p

MEMEK' Alıntı:
Cuma bizim ilçede Müdürlerin milli eğitimde toplantı yaptılar ve toplantıda söylediler öğretmenler 1 ağustosa kadar seminerde olacak diye.Müdür tüm öğretmenlere duyurdu. :(

hocam siz nerde görev yapıyorsunuz il ilçe?

Re: temmuz ayı

yasarsahbaz' Alıntı:
Enterprise' Alıntı:
Temmuz ayı ile ilgili yazı gelen okul var mı arkadaşlar? Seminer olacak mı ? http://www.memurlar.net/haber/225511/ bu yazının temmuzla bir alakası var mı?
Bu yazı il mem'e geldi. İl mem'den beni aradılar. Donanımları yeterli hale getirin dediler. Biz de lise olarak interneti 4 Mbps'e çıkardık. Harici Web-cam falan hazırladım duruyor. Haziran 15'te kaçmayı planlıyorum. Yoluma taş koymasalar iyi olur :p
yazıya göre seminerler uzaktan eğitim şeklindeymiş
umarım oledir

eğer hatam varsa düzeltin; Seminer olursa ek ders yazılması gerekir, ancak Hizmet içi Eğitim olursa Ek ders verilmez Doğru mu ? bildiğim böyle o yüzden seminer değil okuldaki öğretmenleri bazı okullara topayıp hizmet içi eğitim gibi birşey bekliyorum ben, kursu verecekler büyük ihtimalle müfettişler olacaktır herkese ek ders verene kadar 50-60 kişiyi bir araya toplayıp bir kişiye ekders vermek gibi bir yola başvurulacağı dolaşan haberler arasında.. altı üstü bir yönetmelik değişikliği yada sistem değişikliği sebebi ile alınması zorunlu kurs yazısı yeterli olur...

Geri