Temiz Honda CRV

Kodla Büyü
Hocam hayırlı satışlar...
CMBS+AFS+ACC

gibi güvenlik donanım paketleri var mı hocam?

çok hayalini kurup satın almaya cesaret edemediğim arabalardan birisi CRV - diğeri ACCORD dur...şu son MTV zammı olmasaydı ciddi ciddi almayı düşünüyordum;ama MTV si yıllık sanıyorum 1600 lira civarı olunca...bende civic aldım...tabi ki içimde uhde kalmadı değil...

Hocam kullandığı benzini de düşünürsek tahminen ortalama yakıtı 60-70krs civarı vardır. Güzel araçlar ancak yakıt konusu üzüyor sahiplerini
benzinle yakılan yakıt miktarı 40-45 kuruş hocam. Kendim halen aracımı zevkle kullanmaktayım. Arsa almayı düşünüyorum.

çok hayalini kurup satın almaya cesaret edemediğim arabalardan birisi CRV - diğeri ACCORD dur...şu son MTV zammı olmasaydı ciddi ciddi almayı düşünüyordum;ama MTV si yıllık sanıyorum 1600 lira civarı olunca...bende civic aldım...tabi ki içimde uhde kalmadı değil...
Hocam öbür tarafa götürecek halimiz yok ben hayatımı yaşıyor her şeyin zevkine bakıyorum. 2018 model araba alsanız da bundan fazla vergi ödeyeceksiniz.

benzinle yakılan yakıt miktarı 40-45 kuruş hocam. Kendim halen aracımı zevkle kullanmaktayım. Arsa almayı düşünüyorum.
Hocam eğer benzeinle o kadar yakıyorsa çok iyi ama Benim focusun 40krs a yakın yaktığını düşününce bana pek mümkün görünmüyor .

Hocam eğer benzeinle o kadar yakıyorsa çok iyi ama Benim focusun 40krs a yakın yaktığını düşününce bana pek mümkün görünmüyor .

Fuelist diye uygulama var hocam her alışta depoyu doldurur km sini litre fiyatını yazarım. Programda öyle gösteriyor.

arabanin fabrika verisi 10 kusur litre benzinin litresi 6.15 hesabi yapin 100 km icin 61.5 tl vermek gerekiyor. kurus olarak 60 62 kurus . lpg icin 12 13 litre lpg yaksa oda 3 liradan 40 kurus civaridir bu tur araclar icin normal degerler bizdeki yakit pahali

büyük araba almak biraz keyf -konfor işidir. şehir içinde bu kadar ağır arabayı dolaştırmak tabi haliyle masraflıdır. normal bir sedan arabanın içine 5 tane 100kg lık adam oturmuş gibi seyehat edersin. Ayrıca büyük arabaların bakım ve parça masrafları da yüksektir. heleki 2.0 bir motorum parçasını dahi bulamayabilirsin. illada suv tarzı bir araç almak istiyorsan 1.6 dizel motorlu ve hafif bir araç almanızı tavsiye ederim. Mesela peugeot 3008 gibi.

Geri