Telefondan silinen resimleri kurtamak

Kodla Büyü

hyalcin_61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaş telefonunda bulunan bebeğinin resimleri yanlışlıkla silmiş bu resimleri geri getirmek için program önerir misiniz?
Model Huawei G7 android 5.1.1

Ben başka lisanslı bir programla denemiştim, orada telefonu görmesi için "Usb hata ayıklama modunu aç" diye bir uyarı vermişti. Açınca görmüştü. Bu programı denemedim ama onda da aynı durum olabilir. Sonra da İşletim Sisteminin telefonunu tanıması için bir sürücü filan varsa onu yükle.

hiboz' Alıntı:
Ben başka lisanslı bir programla denemiştim, orada telefonu görmesi için "Usb hata ayıklama modunu aç" diye bir uyarı vermişti. Açınca görmüştü. Bu programı denemedim ama onda da aynı durum olabilir. Sonra da İşletim Sisteminin telefonunu tanıması için bir sürücü filan varsa onu yükle.
hocam her ikisini de yaptım ama olmadı yarın tekrar bi deneyeyim belki bir yerde hata yapmışımdır

hyalcin_61' Alıntı:
hocam her ikisini de yaptım ama olmadı yarın tekrar bi deneyeyim belki bir yerde hata yapmışımdır
MobiKin Doctor for Android. Benim kullandığım program bu. Usb hata ayıklama+ Sürücü + USB Depolama açık + ROOT lu olması lazım (mobikin programı için konuşuyorum)

Geri