Telefon Tavsiyesi

Kodla Büyü

cinefil

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Fiyatı en fazla 10 bin lira telefon tavsiyesi verebilir misiniz? Ben Samsung A52 dedim ama başka tavsiyesi olan var mı ?
(Kullanacak kişi oyun vb oynamayacak)

Bütçeyi %15 arttırabilirsen hocam Samsung Galaxy M52 5G yi tavsiye ederim. 4 kişiye tavsiye ettim hepsi memnun.

Realme 7 pro var bende 2 yıl önce aldım. Sonra eşime oppo reno 5 lite aldık. Güzel sıkıntısız çalışıyor. Şarjları çok güzel. %60 şarjla evden çıkıyorum sabah, eve geldiğimde en az 25 şarj oluyor.

Ama realme lerin iyi telefonları yok şu an Türkiye'de. Opponun da dağıtıcı firması çekildi Türkiye'den. Oppo çekilmedi ama. İnşallah aracısız güzel makineler getirir kendisi.

Realme opponun alt markası, Huawei ve honor gibi (eski durumdan bahsediyorum) , xiaomi ve poco gibi.

Oyunla işim olmuyor. Kelimelik oynuyorum birtek. Sosyal medyam yok. İnternette sörf, haber, WhatsApp, telegram standart bir kullanıcının altındayım diyebilirim. Bu durumda ilk aldığım zamanlar 3. Günü çıkarıyordu.

Eşimin telefonda da instagram var bir tek. Onun da şarj sorunu yok şükür. 40 dakikada 100 e geliyor şarjı sabah. %25 gibi şarjı varken takıyoruz kahvaltıda.

Poco ile realme arasında kaldım alırken kamera için realme aldım.

Son düzenleme:
12 Pro Max 256 gb kullanıyorum gayet memnunum.

Yıllardır android kullanan birisi olarak iPhone’a geçtim gerçekten fark var.
Önceki kullanmış olduğum telefon Poco X3'tü , işkenceymiş.

iOS işletim sistemi aynen android de olduğu gibi her şey kırılıp yükleniyor ben en fazla bundan endişe etmiştim ama sorun yok.
Kırık ne kullanıyorsunuz mesela?

12 Pro Max 256 gb kullanıyorum gayet memnunum.

Yıllardır android kullanan birisi olarak iPhone’a geçtim gerçekten fark var.
Önceki kullanmış olduğum telefon Poco X3'tü , işkenceymiş.

iOS işletim sistemi aynen android de olduğu gibi her şey kırılıp yükleniyor ben en fazla bundan endişe etmiştim ama sorun yok.,

iphone 12 pro max 256 gb piyasada şu anda 44 bin tl civarı.
Poco x3 sanırım 7-10 bin tl aralığında.

Biris Dacia Sandero diğeri VW Tiguan araba gibi kıyas yapacaksak :D Fark olsun tabi hocam :D

Bende M52 5G tavsiye ederim. Ben kullanıyorum çevremdekilere de tavsiye ettim herkes memnun. Pil performansı başarılı.

Yıllardır performans listeleri hazırlayan güvenilir bir site.

Ben yıllardır buradan karşılaştırır bütçeme en uygun f/p telefonu alırım.
Hem ios hem android listesi var.
Ayrıca inceleyince fark edeceksiniz ki android'in daha ucuz telefonları ios'tan daha iyi bir puan almışlar.

A73 5g 1 aydır kullanıyorum çok memnunum. Amoled ekran 5000 mah pil (pili çok iyi gidiyor) A52 de kullandım pili 4500 biraz zayıf kalıyordu. Bütçen yeterse kesinlikle tavsiye ederim hocam A73 ü. 11500 e almıştım 1 ay önce.

Geri