telefon tavsiyesi

Kodla Büyü
Tavsiye üzerine huaweı mate 10 lite aldım telefonun kamerasını da denemiştim alırken şakin bana gelen cihazda mı yoksa geneli mi öyle bilemedim bir acayip fotoğraf cekiyor kafasına göre renk belirliyor ayarlar ile oynadım düzelmedi . Otomatik mod tek kelime ile berbat çıktı. cayma hakkımı kullanarak iade edeceğim. Fotoğraf kalitesi ben ayar yapmadan iyi ceken bir cihaz lazım. Yeniden tavsiyelere açığım...
Tekrar tavsiyem samsung note fan. Daha once dedigimde alsaydin 2000 tl idi. Simdi baya zamlanmis. Migroslarda var inceleyebilirsin

Samsung Galaxy Note 5 kullanıyorum ve çok memnunum. Kamerası, performansı çok iyi, bataryası da yeterli. Eğer illa distrübitör garantili olsun derseniz Note 5 derim. Ama ithalat garantili olması sizin için önemli değilse F/P olarak da çok iyi telefon olan Samsung Note Fan tavsiye ederim; sonuçta Note 5'ten daha üstün.

arkadaşlar ben de ıphone 6Splus ile 7splus arasında kararssızım kullananlar ne öneriyor merak ediorum

şarj konusunda lenova vibe tavsiye ederim çok iyi gidiyor.Benim için en önemli özellik olduğu için diğer özellikleride iyi fena değil.

Geri