Telefon tavsiyesi istiyorum

Kodla Büyü
Güncel. Aynı şartlarda ben de akıllı telefon bakıyorum. Hazirana kadar bekleyebilirim.

ben de bakıyorum bu aralar

lg g4 almakta kararlıydım ama fdonanım da çok eleştiri var. vaz geçtim diyebilirim

samsung a5, iphone 5s gibi fiyatı 1300 tl yi aşmayacak en iyisini arıyorum. hayırlıı bakalım

Asus Zenfone 2 Laser (5.5 inç - beyaz renk) aldım üç hafta önce.
Beklentilerim pil kullanım süresi uzun olmalı ve fotoğraf çekimleri iyi olmalıydı.
Şu ana kadar beklentilerimi karşıladı.
hepsiburada dan 769 tl almıştım. Tavsiye ederim.

her_dem' Alıntı:
M4 aquanın fotoğrafı beklediğimin altında. Söyleyebilirim bunu
m4 aqua düşünmeye başlamıştım fakat fotoğraf kalitesi de önemli benim için
Asus Zenfone 2 Laser gibi bir de sony c4 var biraz daha iyi gibi fiyat performans olarak

800 1100 arası şu tlf.lar ı belirledim
sony c4
huawei g8
Lenovo Vibe X2
sony xperia m4
-------------
LG G4 xperia m5te kronik sorunlar var deniyor

lg g4 tabiki de hocam.1200e bulursun.hatta daha altına da.delta teknik servis garantisinde olmasına dikkat et.evobt den uzak dur.bu fiyatta ki en iyi telefondur.diğerleri çöp..son bir tavsiye satıcıya mesaj atıp 602k serisi isteyebilirsin (2016 şubat üretimli demek)

serkanholep' Alıntı:

lg g4 almakta kararlıydım ama fdonanım da çok eleştiri var. vaz geçtim diyebilirim

samsung a5, iphone 5s gibi fiyatı 1300 tl yi aşmayacak en iyisini arıyorum. hayırlıı bakalım
.
G4 e hangi eleştiriler var hocam.. bende bi g4 alsam mı diyordum..m5 ve note 4 edge de var aklımda
.
.
m5 için çok olumsuz eleştiri okudum... kapanıyo.. şarja takmadan açılmıyo vs.. özllikleri foto kalitesine baksan çokk iiyi telefon ama yorumlardan sonra güvenemedim.
.
m5 kullanan varmı forumda

tarafszhaber' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:

.
G4 e hangi eleştiriler var hocam.. bende bi g4 alsam mı diyordum..m5 ve note 4 edge de var aklımda
.
.
m5 için çok olumsuz eleştiri okudum... kapanıyo.. şarja takmadan açılmıyo vs.. özllikleri foto kalitesine baksan çokk iiyi telefon ama yorumlardan sonra güvenemedim.
.
m5 kullanan varmı forumda
hocam normalde ben de g4 düşünüyordum..... bir forumun g4 ana konusunda çok şikayet vardı ...bir örnek

Ekli dosyalar

• g4.jpg
    g4.jpg
    92.3 KB · Görüntüleme: 533
Asus Zenfone serisi alabilirsiniz. Zen 6 kullanıyorum. Dezavantajı sadece biraz büyük olması :) 6inches

Lenova p70 in kitkat sonrası güncellemeyle sorun çıkabiliyormuş yine de batarya performansı ve işlemcisiyle iyi
Sony m4 ve c4 de fotoğraf kalitesiyle iyi.... Karar veremedim bir türlü 8)

bugün itibariyle g3 aldım hepsiburadadan

çok uyguna geldi

ilk izlenimlerim iyi. g4 kadar sorunlu olmadığını düşünüyorum forumlardan okuduğum kadarıyla

Geri