Teknosada 8 GB Sandisk 4 Tl

Kodla Büyü
ben üyelik şifremi unuttum. 4-5 kez yeni şifre istedim. e-posta hesabınıza gönderilmiştir diyor ama 1 saattir gelen mail yok. sistemleri sıkıntılı heralde.

teknogenclik' Alıntı:
8 gb para etmiyor artık bir zamanları 51 mb neyse şimdi buda o :scared:
hani cumadan çıkarsında cebindeki 3 5 lira bozukluğu yardım olarak atarsın ya işte fiyat o kadar hocam. Biliyoruz 8 gb yeterli değil ama iki tane alıp birini win 8 boot diğerini win 7 boot yapmak çok tatlı olurdu. Malesef sadece mağazalarda diyo artık.

Re: Ynt: Teknosada 8 GB Sandisk 4 Tl

OZOGUL' Alıntı:
atakom' Alıntı:
teşekkürler hocam aldım 2 tane
Hayırlı olsun Atalay. Bennde birazdan alacağım iş görür.

Kargo parası yok.
sağol Şerif aldım ama zar zor nasıl bir siteleri varsa adamların. tam ödeme yapacam ürün stokta yok diyor, sonra ürün siparişe hazır diyor. ödeme gerçekleşti siparişiniz hazır diyor. şimdi tekrar bi bakayım dedim şimdi de giriş yapamıyorum hata veriyor kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor. bakalım ne olacak

Re: Ynt: Teknosada 8 GB Sandisk 4 Tl

atakom' Alıntı:
OZOGUL' Alıntı:
atakom' Alıntı:
teşekkürler hocam aldım 2 tane
Hayırlı olsun Atalay. Bennde birazdan alacağım iş görür.

Kargo parası yok.
sağol Şerif aldım ama zar zor nasıl bir siteleri varsa adamların. tam ödeme yapacam ürün stokta yok diyor, sonra ürün siparişe hazır diyor. ödeme gerçekleşti siparişiniz hazır diyor. şimdi tekrar bi bakayım dedim şimdi de giriş yapamıyorum hata veriyor kullanıcı adı veya şifre hatalı diyor. bakalım ne olacak
Hocam donanım haberde konusu açıldı, birçok forum sitesinde de aynı konu açılınca sitede epey bir sıkıntı yaşandı...

gün içinde stok gelip gidiyor. iki kere stok yakaladım iki tane alacağım diye kaçırdım. bir dahakine tek tek sipariş vercem

Geri