Teknofest Geçmiş Yılların Projeleri

Kodla Büyü

fatisah

Aktif Üye
Arkadaşlar geçen yıl eski projelere ulaşabiliyordum ancak bu yıl bulamadım, geçmiş yıllardaki projelere nerden ulaşırız bilginiz var mı?

Ben orada sadece projelerin isimlerini bulabildim aşağıdaki gibi, projenin içeriği ile ilgili nasıl bilgi edinebilirim?
1. Afet Yönetimi (İlkokul-Ortaokul)ANKA BİLİM Depremde Can Kayıplarına Son Projesi
2. Afet Yönetimi (İlkokul-Ortaokul)NanoBilsem
3. Afet Yönetimi (İlkokul-Ortaokul)TEKNO BİLGİNLER
1. Sağlık ve İlk Yardım ( İlkokul-Ortaokul)TEKNO T.İLERİ İHO
2.Sağlık ve İlk Yardım (İlkokul-Ortaokul)MUCİZE ATIKLAR TAKIMI
3. Sağlık ve İlk Yardım (İlkokul-Ortaokul)FMV
1. Sosyal İnovasyon (İlkokul-Ortaokul)TeknoBest
2. Sosyal İnovasyon (İlkokul-Ortaokul)DOĞANIN ÇOCUKLARI
3. Sosyal İnovasyon (İlkokul-Ortaokul)ZİLE GENÇLİK MERKEZİ-14

Ben orada sadece projelerin isimlerini bulabildim aşağıdaki gibi, projenin içeriği ile ilgili nasıl bilgi edinebilirim?
1. Afet Yönetimi (İlkokul-Ortaokul)ANKA BİLİM Depremde Can Kayıplarına Son Projesi
2. Afet Yönetimi (İlkokul-Ortaokul)NanoBilsem
3. Afet Yönetimi (İlkokul-Ortaokul)TEKNO BİLGİNLER
1. Sağlık ve İlk Yardım ( İlkokul-Ortaokul)TEKNO T.İLERİ İHO
2.Sağlık ve İlk Yardım (İlkokul-Ortaokul)MUCİZE ATIKLAR TAKIMI
3. Sağlık ve İlk Yardım (İlkokul-Ortaokul)FMV
1. Sosyal İnovasyon (İlkokul-Ortaokul)TeknoBest
2. Sosyal İnovasyon (İlkokul-Ortaokul)DOĞANIN ÇOCUKLARI
3. Sosyal İnovasyon (İlkokul-Ortaokul)ZİLE GENÇLİK MERKEZİ-14
Ana sayfada sıralama var. Yarışmalar kısmından ilgili kategoriyi seçip geçmiş yılların raporlarına tıklayın.

Arkadaşlar geçen sene video da yüklemiştik, takım kendini tanıtmıştı onu daha sonra mı yapacağız?

Hocalarım Teknofeste katılım için proje girmem isteniyor ilk kez yapacağım yardımınıza ihtiyacım var.
Aklımızda olan ve yapmak istediğimiz projenin önceki yıllarda yapılıp yapılmadığını nasıl anlayabilirim. Geçmiş yılların raporları var evet ama hepsini tek tek incelemem gerekecek bunu anlamak için.
Projemizin özgün olması en azından yapılmış olan projeye bir ekleme yapmak gereklidir değil mi ?

Geri