Teknofest Davetiye Gitmiyor

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Kurduğum takımda bazı öğrencilere mail gitmiyor, maili değiştiriyorum 4-5 farklı mail denedim yok gitmiyor, böyle bir sorun yaşayan var mı?

Geçen sene çok yaşamıştık.

Sistemsel kayıt sorunu çok yaşamıştık. Bu sene sistemi denemedim henüz.

alakasiz ama sizlerin tecrübesine dayanarak idarenin israri üzerine istemesemde teknofeste basvurdum gecen sene olan bir okulun bir projenin aynisini gonderdim red yemek istiyorum acikcasi baska ne yapmaliyim acikcasi katilmak istemiyorum red gelsin kimse birsey diyemesin modundayim.

alakasiz ama sizlerin tecrübesine dayanarak idarenin israri üzerine istemesemde teknofeste basvurdum gecen sene olan bir okulun bir projenin aynisini gonderdim red yemek istiyorum acikcasi baska ne yapmaliyim acikcasi katilmak istemiyorum red gelsin kimse birsey diyemesin modundayim.
Geçen yıl orijinal bir projeyle idarenin ısrarı üzerine katıldık ilk elemeyi de geçtik hocam. İkinci incelemeye videonun bağlantısını paylaşım ayarlarını erişime kapalı halde eklemiştim o yüzden elendik.

Geçen yıl orijinal bir projeyle idarenin ısrarı üzerine katıldık ilk elemeyi de geçtik hocam. İkinci incelemeye videonun bağlantısını paylaşım ayarlarını erişime kapalı halde eklemiştim o yüzden elendik.
Yok çok katılar böyle olmamalı. Benim vidro zamanı da takım kaptanı hastaneye yattı diğerleriyle çektik yok kabul edilmedi. Hiçbir şekilde rapor kabul edilmiyormuş

bende de gitmedi çocukların yerine üye oldum bilgileri ile öyle çözdüm. o zaman profillerinde davetiye görünüyor.

yani en kolay elenme yontemi video baglantisini hatali vs vermek mi hocam

bizimde ortaokul hocam ilce mem müdürü kafasina gore bir kac okul belirlemis ve cosmus durumda her brans 10a proje ile katilacakmis bizim okulda hesapta 40 50 proje cikmasi lazim yani neyse sadece ben o da müdürü kirmamak icin basvurdum fakat ugrasamam acikcasi bir sekilde red yemem lazim ki kimse kırılmadan üzerimden atayim bu sacma durumu

bizimde ortaokul hocam ilce mem müdürü kafasina gore bir kac okul belirlemis ve cosmus durumda her brans 10a proje ile katilacakmis bizim okulda hesapta 40 50 proje cikmasi lazim yani neyse sadece ben o da müdürü kirmamak icin basvurdum fakat ugrasamam acikcasi bir sekilde red yemem lazim ki kimse kırılmadan üzerimden atayim bu sacma durumu
İçinde teknoloji geçiyor ya istiyorlar ki füze atalım. 30 kişilik sınıftaki Einsteinlari bulalım boş zamanımızda bilgisayarı olmayan çocukları, bilgisayarı olmayan okulda programcı yapalım. Geçen yıl bizim il de en çok proje başvurusu yapan il olalım, seneye teknofesti biz yapalım diye aklınıza gelen ne varsa yazın diye sıkıştırmıştı. Bu sene kimseden ses çıkmıyor çok şükür.

Profillerinde nerede Hocam? Kullwnıcı adı şive şifreleriyle kys ye girdiklerinde mi görünüyor?
kys ye öğrenci bilgileri ile üye olduktan sonra, üye girişi yapıyoruz, sağ tarafta üst menüde takım bilgilerim linkine tıklayınca çıkıyor, davetiye, onayla bağlantısı

Geri