TEKNOFEST 2020

Kodla Büyü

mnn

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaş iyi günler iyi tatiller.. teknofest 2020 için e posta geldi 2-3 gune on raporu istiyor lar..mesaj gelen var mı? Varsa raporu göndermek hakkında görüşlerinizi bekliyorum

Hocam bize de mesaj geldi ve teknofest.org adresindeki ön rapor şablonuna göre doldurup yükleme yaptım. Yarışma Eylül de olacağı için şu an erteleme ya da iptal olma durumu yok. Bu raporlara göre bir değerlendirme yapılıp geçen projeler için ayrıntılı bir rapor daha isteyecekler.

Hocam kaç sayfa oldu ? Baştan savma yapmak istemiyorum..28 Şubat son dediler 15 marta uzattılar . şimdide 2 güne bitirin diyor lar . saçma geldi..bu şartlar da nasıl hazırlanır ki? Adam gibi ertelemiyorlar

Hocam kaç sayfa oldu ? Baştan savma yapmak istemiyorum..28 Şubat son dediler 15 marta uzattılar . şimdide 2 güne bitirin diyor lar . saçma geldi..bu şartlar da nasıl hazırlanır ki? Adam gibi ertelemiyorlar
Hocam şablona göre insanlık yararına teknoloji projeleri kapak ve resimler dahil en fazla 3 sayfa oluyor, Tarım teknolojileri 6 sayfa. Diğer kategorileri de incelemek lazım.

Hocam ben de Ön Değerlendirme Formu yükleyeceğim ama Login yapıyorum, yükleyebileceğim bi yer göremiyorum. Başvuru bilgilerim var sadece. Login yapınca ayrı bi sekme falan mı var formu yüklemek için

Hocam ben de Ön Değerlendirme Formu yükleyeceğim ama Login yapıyorum, yükleyebileceğim bi yer göremiyorum. Başvuru bilgilerim var sadece. Login yapınca ayrı bi sekme falan mı var formu yüklemek için

Hocam giriş yapınca --> ön değerlendirme Rapor aşaması --> Güncelle diyerek yükleme yapabilirsin.
teknobelgeyuk.PNG

Projemiz i gönderdik inşallah kabul edilir.. herkese kolay gelsin

Arkadaşlar başvurum kabul edilmişti ön rapor göndereceğim ama kullanıcı adı ve şifre bize mail gelmemiş öğrencilere de sordum gelmemiş nasıl yükleyeceğim

Başvururken yazdığınız mail adresine gelmesi lazım hocam. Spam da da olabilir. Bize geldi ama ön rapor kismi aktif olmadı cevap da vermediler, yükleyemedik

Geri