Teknik öğretmenler de Özel Hizmet Tazminatı1/4 ne kadar olmalı?

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
Selamlar; özkansoft ve okula göre Özel Hizmet Tazminatı 4450 olarak hesaplanıyor ama eşim de Teknik öğretmen onların ki 5004 olarak hesaplanmış.
Daha önceki yıllara baktım bire bir aynı Özel Hizmet Tazminatı yatmış.
Şimdi benim ki düşük mü hesaplanıyor? yoksa eşimin ki yüksek mi girilmiş ?

Sizler de kontrol edebilir misiniz?

Selamlar; özkansoft ve okula göre Özel Hizmet Tazminatı 4450 olarak hesaplanıyor ama eşim de Teknik öğretmen onların ki 5004 olarak hesaplanmış.
Daha önceki yıllara baktım bire bir aynı Özel Hizmet Tazminatı yatmış.
Şimdi benim ki düşük mü hesaplanıyor? yoksa eşimin ki yüksek mi girilmiş ?

Sizler de kontrol edebilir misiniz?
Hocam ozkansoft ta meslek lisesi için özel hizmet tazminatı uzmanlıkla beraber ek tazminat bölümünde gösteriliyor. Bizim bordroda da aynen böyle. 4450 olan meslek lisesi tazminatı yok.
Eşinizin tazminatı farklı yerde gösterilmiş. 500 TL civarı olması gerekir.
Eşinizin ek tazminat bölümü ile kendinizin ek tazminat bölümünü de kontrol edin. Sizinki orada eklenmiş olabilir
Aşağıdaki gibiyse dogrudur. ek tazminat kısmında uzmanlık+ ek tazminat var. Esinizde ek tazminat farklı yere eklenmis.
20230114_180442.jpg

Son düzenleme:
Bende bu şekilde hocam

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230114-170225_Drive.jpg
    Screenshot_20230114-170225_Drive.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 236
Hocam ozkansoft ta meslek lisesi için özel hizmet tazminatı uzmanlıkla beraber ek tazminat bölümünde gösteriliyor. Bizim bordroda da aynen böyle. 4450 olan meslek lisesi tazminatı yok.
Eşinizin tazminatı farklı yerde gösterilmiş. 500 TL civarı olması gerekir.
Eşinizin ek tazminat bölümü ile kendinizin ek tazminat bölümünü de kontrol edin. Sizinki orada eklenmiş olabilir
Aşağıdaki gibiyse dogrudur. ek tazminat kısmında uzmanlık+ ek tazminat var. Esinizde ek tazminat farklı yere eklenmis.
Ekli dosyayı görüntüle 72827

Kuruşu kuruşuna böyle benim. Zamanında (2017) ilçe değiştirirken, yeni geldiğim ilçede ilgili arkadaşın yanındaki sandalyeye oturarak bizzat söylemiştim "Bunlar üç farklı kalemde böyle böyle gösterilmeli" diye. Hocam toplamda aynı ne fark eder diye cevap vermişti, ben üsteleyince tamam yapalım demişti.

Özel Hizmet Tazminatı 4450.5 Ek Tazminat 2768.64 fark sanırım buradan kaynaklanıyor. bızde ek tazmınat fazla suzde öht. fazla

Geri