teknik öğretmen ocak 2017 maaş bordrosu özel hizmet tazminat

Kodla Büyü

permanganat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı ocak 2017 teknik öğretmen maaş bordrosunda özel hizmet tazminatı 1100 yazıyor dogrumu teknik öğretmenim ve bide 2016 ocak bordrosundaözel hizmetr tazminatı 1017 sizce bunlar dogrumu yeknik öğretmenler bakarmısınız bordrolarınıza yanlışlık var sanırım bende

Özel hizmet tazminatı bütün öğretmenlere ödenir. teknik öğretmen özel hizmet tazminatının yanında ek tazminat alır.sizin maaslari yapan memur özel hizmet tazminatı kısmına yanlış giriş yapmış.kbs sisteminden bunun düzeltilmesi gerekiyor.

2016 ocak 890 tl. 2017 ocak 1054 tl yaziyor. Derece kademe 4.3 .meslek lisesindeym

hesmi' Alıntı:
Özel hizmet tazminatı bütün öğretmenlere ödenir. teknik öğretmen özel hizmet tazminatının yanında ek tazminat alır.sizin maaslari yapan memur özel hizmet tazminatı kısmına yanlış giriş yapmış.kbs sisteminden bunun düzeltilmesi gerekiyor.
sanırım hocam bu işi biliyor biraz daha detaylı anlatırsa neden herkeste farklı farklı bide bordroda ne yazması gerekiyor ek tazminat diye bir kısım olacak mı

Liste yapayım (Bunlar teknik öğretmen tazminatı alamama durumu)
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Eğer bu rakamlar yazıyorsa teknik öğretmen tazminatı alamıyorsunuz ve kbs kayıtlarınızı inceletin , geriye dönük talep edin.
(Ayrıca bordrodaki ek ödeme khk 593,16 olmalı. bazı yerlerde teknik öğretmen tazminatı bu rakama ekleniyor olabilir.)

ylmzyklmz' Alıntı:
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Eğer bu rakamlar yazıyorsa teknik öğretmen tazminatı alamıyorsunuz ve kbs kayıtlarınızı inceletin , geriye dönük talep edin.
(Ayrıca bordrodaki ek ödeme khk 593,16 olmalı. bazı yerlerde teknik öğretmen tazminatı bu rakama ekleniyor olabilir.)
hocam 2016 aralık bordrosunda 4-2 sindeyim özel hizmet tazminatı kısmında 1068 yazıyor sizce doğrumu 1100 olması gerekirdi dimi

Eğer bu rakamlar yazıyorsa teknik öğretmen tazminatı alamıyorsunuz ve kbs kayıtlarınızı inceletin derken yanlış olmasın ... yazmıyorsa olabilir mi ben mi yanlış anladım

Ek tazminat olarak ayrıca yazması gerekir.yazmiyorsa büyük ihtimalle özel hizmet tazminat oranı ile ek tazminat oranı kbs de aynı alana girilmiş demektir. Bu bordro da gelirler kisminda hiç bir fark olusturmazken giderler kisminda fazla kesinti olmasına neden olur.4. kıdem e kadar olan bütün öğretmenlerin özel hizmet tazminat oranı 105.56 dir . Teknik öğretmenlerden bilisimciler 15 ek tazminat oranı alırlar bu oranların farklı olarak yazılması gerekiyor. Sorun bu netten ozkansoft programından maasinizi hesaplayın birebir aynı çıkmıyor ise maasinizda sıkıntı var demektir

hesmi' Alıntı:
Ek tazminat olarak ayrıca yazması gerekir.yazmiyorsa büyük ihtimalle özel hizmet tazminat oranı ile ek tazminat oranı kbs de aynı alana girilmiş demektir. Bu bordro da gelirler kisminda hiç bir fark olusturmazken giderler kisminda fazla kesinti olmasına neden olur.4. kıdem e kadar olan bütün öğretmenlerin özel hizmet tazminat oranı 105.56 dir . Teknik öğretmenlerden bilisimciler 15 ek tazminat oranı alırlar bu oranların farklı olarak yazılması gerekiyor. Sorun bu netten ozkansoft programından maasinizi hesaplayın birebir aynı çıkmıyor ise maasinizda sıkıntı var demektir
Hesapladim bende ozkansoft da +6 tl fazla cikiyor. Bordroya baktigimda %15 ek tazminat ayri hesaplanmamis galiba o yuzden.

Hocam şimdi ben ozkansofttan yaptım 3035 almam gerekir ancak 2972 yatmış yanlışlık var sanırım teknik öğretmenim

1-2 dereceden maaş alan 120.56, 3-4 dereceden maaş alan öğretmen 115.56, diğer derecelerden maaş alan bir öğretmen 105.56 eğitim- ööğretimrTazminatı alır. Bunlara ilave olarak 4 yıllık lisans mezunu önlisans kpss'ye bilişimci 15 puan farkı daha alır. Ha uzman öğretmen ise 20 puan daha alır 1-2 derece ise. Topla hepsini 2017 ocakmaaş katsayısı *9500 ile çarp alacağınuz tazminat bu

Genelde bilinmeyen mutemedin girmesi gereken katsayılarda var.
İş güçlüğü zammı öğretmenden atölye ve alan şefleri farklıdır.
Müdür yardımcılarında temini güç personel zammı vardır.

Belletmen öğretmeninde farklıdır.

Bunları görevli girmesi gerekir kbs'ye. maaşta 15-20 tl fark eder.

Arkadaslar 6/3 ü olan teknik bir öğretmenin sendikada var bu arada. 2017 ocak maaşı tam olarak ne olması lazım?? Aynı derece kademedeki arkadaslar yazarsa sevinirim...Benim 2993 yatmış. Evlilik fln yok onuda belirteyim.

Olması gereken şekilde bir bordo örneği görebilirsek çok iyi olur. Hangi kalemde nerede ne yazıyor şeklinde...

4-3 ü alan şefiyim özel hizmet tazminatı 1100.17 yazıyor. maaş 3277.91 yatmış ozkansoft a göre 3.376,64 çıkıyor hangisi doğru

ocak bordrolarında yatmış olsa bile ek tazminat gözükmüyor.

aralık 2016 bordronuzdan bakmanız daha sağlıklı olacaktır.

Bende şimdi baktım. Ek tazminat bordroda Gelir kaleminde görünmüyor ancak ödemesi yapılmış. Özkansoft ile maaşımı karşılaştırdım. Tüm kalemler kuruşuna kadar doğru. Sizde bu karşılaştırmayı yapın. Tazminat alıp almadığınız ortaya çıkar.

ylmzyklmz' Alıntı:
5-9 dereceler 963,29
3-4 dereceler 1054,54
1-2 dereceler 1100,17

Hocam bu değerler doğru değerler mi? Yoksa siz alamama derken yanlış mı yazdınız?

ben 4/1 yim. TEF mezunuyum. Bendeki Özel Hizmet Tazminatı bölümünde 1054 TL görünüyor.. Sizde nasıl arkadaşlar?

kriterleri dogru secip hesaplatirsaniz ozkansoft kurusu kurusuna dogru hesapliyor. benim aynen dogru maas bilgisi.. farkli cikiyorsa okulunuzda yanlis bir islem yapilmistir..

Geri