Tek tıkla e-okul resimleri hazır V2

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Tek tıkla e-okul resimleri hazır V2

Arkadaşlar photoshopta oluşturduğum damlacık sayesinde tek tıkla fotografları e-okul hazır hale getirebiliyorsunuz. Aynı zamanda resimlerde bozulma yaşanmıyor.
Önce eylem(action) oluşturdum ve bunu damlacık haline getirdim. Sizin yapmanız gereken tek şey resim klasörünü bu damlacık üzerine sürükleyip bırakmak hepsi bu kadar.

Sistem ihtiyacı:
Win10, Win8.1,Win8, Win7 veya Win Xp

uygulama:
Photoshop

NOT: Sisteminizde photoshop yüklü olmalıdır.
:)

İşletim sistemi farklılıklarını atlamak için resimler kendi üzerine kaydedilecek bu sebeple kullanacağınız klasörü başka bir yere yedeklemeyi unutmayın. :)

Kullanım videosunu ekten indirebilir yada şu linkten izleyebilirsiniz.

e-okul.jpg

Ekli dosyalar

• Kullanım Videosu.rar
    9.3 MB · Görüntüleme: 330
  • e-okul Foto Küçültme V2.1.rar
    43.6 KB · Görüntüleme: 351
  • e-okul Foto Küçültme V2.1_Dikey Fotolar için.rar
    44.6 KB · Görüntüleme: 153
Son düzenleme:
Yeni özellikler eklendi otomatik parlaklık ve kontrast ayarlaması yapıldı artık hiç bir işlem yapmadan resimlerini dört dörtlük çıktı verecek. v2.1 olarak güncelledim.

e-okul.jpg

Son düzenleme:
ben denedim ama tüm resimleri mavi yaptı, öğrenciler yok ama mavi boş arka fon yaptı, Photoshop CC kullandığım içinmi acaba,

Son düzenleme:
ben denedim ama tüm resimleri mavi yaptı, öğrenciler yok ama mavi boş arka fon yaptı, Photoshop CC kullandığım içinmi acaba,
Resimleri dikey çektiniz değil mi?
Eğer öyle ise şunu kullanabilir misiniz.

Ekli dosyalar

• Dikey çekilen fotolar için.rar
    43 KB · Görüntüleme: 41
hocam fotoğrafçıdan gelen boyut bu neyse hallettim ben başka bir programla.Action u exe haline nasıl getirdiniz açıklarsanız biz de bilelim atn uzantılı yaptım.

Geri