Tecavüz konusunda sağlık bakanının görüşü

Kodla Büyü

imsiyat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
tecavüze uğrayan doğursun gerekirse devlet bakar:

Sağlık bakanından pes dedirtecek açıklama! Tecavüzcülerin itinayla aklandığı, her türden cinsel istismarın, tecavüzün kol gezdiği Türkiye’de hükümetin kadın bedenini denetleme politikalarıda hız kazandı

http://aleyhtar.org/x/saglik-bakani-tec ... let-bakar/

yani söyleyecek çok söz var da. daha da bu adamları savunacak var mı hala onu merak ediyorum...

tecavüzde dünyaya gelecek çocuğun ne günahı var da onu kürtajla katledelim o bir masum

ama tecavüzü yapan için en ağır cezayı verelim gerekirse asalım

ayrıca onu savunacak adamlarda var mı hala gibi sözlerle sizden farklı düşünenleri yanlış düşünüyorlar gibi göstermek hiç de doğru değil

sözü kimin söylediği önemli değil söylenen söz doğru ise savunmak gerekir

ayrıca yeri geldiğinde bunları en ağır şekilde de eleştiren birisiyim

Güzel bir kızı elde edemeyebilirsin ama ondan bir çocuk sahibi olman garanti...Sağol irecep sağol .. kuş kadar beyin beyin kadar kuş

bu açıklama tecavüze niyetlenenleri cesaretlendirdiği için tehlikeli olmuş

yoksa devlet zaten şimdiye kadar bu tür çocuklara hep bakıyordu

Ağızlarında ki baklayı çıkarsınlar. Tecavüzcüsüyle evlendirelim desinler. Tecavüzcüyüde affedelim mutlu mesut yaşasınlar desinler lafı dolandırıyorlar...

Bırakın da o işin mağduru nasıl istiyorsa karar versin. Allah c.c. muhafaza bir tanıdığınızın başına gelse yine bakanı destekleyecek misiniz ?

Herkes kendi geleceğini garantiye almanın derdinde. Daha çok çocuk, daha fazla işsiz, daha fazla yardımla yaşayan insan ve dolayısıyla kendilerine oy demek. Bakanın derdi de o.
Anne babalar kendi çocuğuna bakmaktan aciz ki bir de devlet bakacakmış.
Aşağıdaki haberi incelersek.
Türkiye'de çocuklu ailelerin yüzde 13,4'ünde hem anne, hem de babanın işsiz olduğu bildirildi.
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) yaptığı yazılı açıklamada, OECD'nin yayımladığı "Eğitim, İstihdam ve Girişimcilikte Cinsiyet Eşitliği" çalışmasına dikkati çekti.
Açıklamada, Türkiye'deki aile yapısının istihdam özelliklerinin, 26'sı OECD'ye üye olmak üzere 32 ülke ile karşılaştırmalı biçimde gösterildiği ifade edildi.
Verilerde, OECD ülkelerinde, ortalama olarak ailelerin yüzde 57'sinde eşlerden her ikisinin de çalıştığı belirtilerek, eşlerin ikisinin de çalıştığı ailelerin oranının Slovenya'da yüzde 82 ile en yüksek düzeyde olduğu kaydedildi.
Türkiye'nin yüzde 15 ile 32 ülke arasında en düşük orana sahip olduğu ifade edilen açıklamada, buna da ailedeki erkek bireyin çalışması, kadın bireyin ise çalışmamasının neden olduğu belirtildi.

Eşlerden sadece birinin tam süreli işte çalıştığı aile tipinin OECD genelinde ailelerin yalnızca üçte birinde görüldüğü ifade edilen açıklamada, Türkiye'de eşlerden birinin tam gün çalışma oranının yüzde 69 olduğu bildirildi.

Türkiye'de kadınların çalışma hayatına giremediğine dikkat çekilen açıklamada, batı ülkelerinde yaygın olan kısmi süreli işlerin Türkiye'de hayat alanı bulamadığının altı çizildi.
İki ebeveynin de çalışmadığı ailelerin oranının OECD'de yüzde 5,7, özellikle Japonya'da yüzde 0,6 olduğu belirtilen açıklamada, anne ve baba işsizliğinin 32 ülke içinde en yaygın biçimde Türkiye'de yaşandığı ifade edildi.
Türkiye'de söz konusu oranın OECD ortalamasının neredeyse 3 katı olduğu vurgulanan açıklamada, Türkiye'de çocuklu ailelerin yüzde 13,4'ünde hem anne, hem de babanın işsiz olduğu bildirildi.

Açıklamada, Türkiye'de eğitimsel ve sosyal engellerin kadınların istihdamını çok sınırlı tuttuğu belirtilerek, erkekler ve kadınlar için kısmi süreli ve diğer esnek istihdam yollarında yasal engeller bulunmasının, ebeveyn işsizlik riskini yükselttiği, Türkiye'nin kalkınmasını frenlediği ifade edildi.

http://www.cnnturk.com/2012/ekonomi/gen ... index.html

formator358' Alıntı:
zinayı suç olmaktan çıkaran bu hükümettir. elbette o doğan çocucuğada o bakacak

zina suç olmaktan çıkarılınca zina ve dolayısıyla boşanma oranları da arttı maalesef

insanların hem karnını hem de gönlünü doyurmayınca aileler dağılıyor

Bakan saçmalamış tecavüze uğrayan bayan çocuğu ilaç yardımıyla doğurmayabilir ama....

Şu anda yasal olan 12 haftalık kürtaj yapılabilir fakat doktorlar 10 haftadan sonra yapmıyorlar.(merdiven altı hariç)

10-12 hafta arasında bebeğin tüm organları oluşuyor. Parmaklarında tırnaklar çıkıyor. saçları çıkmaya başlar. Ağız açıp kapama hareketleri yapar. (2 çocuğum var ezbere biliyorum)

Kürtaj ana rahmindeki boyu 5-10 cm lik bu canlı meleğin parçalanması parçalara ayrılması demektir.

buna kimse cinayet değil diyemez.

Her ideoloji ne hikmetse işe kadınla ilgili başlıyor. Utanç duyuyorum böyle yöneticilerin yönetmesinden artık.

oldu olacak tecavüzcüyü hapisten çıkarıp kızla evlendirsinler malum aile birliği bozulmasın
hatta bir ssklı yapıp devlet maaşa bağlasın.

arkadaşlar öğretmenler odasında söylediler...Tecavüzcü Coşkun'un yaptığı açıklama:"şimdiki nesil çok şanslı" hep beraber ağlanacak halimize güldük...

Tecavüz edenin idamı ona verilecek en büyük hediye olur, eziyet ede ede öldüreceksin bu pislikleri. Bağıracak acıdan ama ölmeyecek. Özellikle yaşatacaksın bu acıyı. 3 yaşında daha altında bezi bağlı bir çocuğa tecavüz eden nasıl bir mahlukattır.

Günübirlik siyasete alet edilmiş bir konu,
Ayrıca Tayyibin Uludere manevrası olarak görüyorum.
dikatli inceleyin gündemi, 6 ay önce Uludere deyince 4+4 dü manevra olarak kullandı, bu günlerde ise "Her kürtaj bir uluderedir" diyerek gündemde olan bir konuyu hiç düşünülmeyen söylemeyince sadece bilim çevrelerinde konuşulan bir konuya menevra yaparak dönüştürdü.

Bunlar ustalık hareketleri.
karşıt görüşlü değilim, ama utanıyorum ya ne diyeyim, bir erkek olarak o facebook a eklenen yazılar resimlerden utanıyorum. yapmayın.

bilisimci61' Alıntı:
cumhurtorun' Alıntı:
Allah başlarına versin diyor, başkada bir şey diyemiyorum.

katılıyorum hocam, uzaktan davulun sesi insana hoş gelir...

kendi çocugunun başına gelsede aynışeyi dermi acaba, yada kendinin başına böle bir şey gelse, kadının ruh hali hiç düşünülmeden ne yorumlar yapılıyor tecavüze ugrayan kim kadın, doğuracak olan kim kadın peki kadının yaşadıgı 9 ay ne olcak yazık yazık yazık bu fikri destekleyen kadınlara dahada yazık

Ben yaptım oldu zihniyetinde yönetiliyoruz. Allah bilsin Allah görsün. Kürtaj tabiki cinayet. Hiç bir anne göz göre göre evladını öldürmez. Ama engelli doğacak bebeği ne yapacaklar. Devlet bakarmış. Şimdikilere çok bakıyor ya onlara da bakar. Türkiye engelli vatandaşlar için yaşanması zor bir ülke. Çevre şartlarını göz önüne alınca yaşamak çok zor. Kürtaj yasaklansın. İsteyen istediğine tecavüz etsin devlet baksın. oldu. Aldıramayan kendi yöntemlerini deneyecek kadın ölümleri ve sakatlanmaları artacak. Doğurup çöpe atanların sayısı artacak. Ve bu iş tezgah altından yapılmaya devam edecek. RTE 3 çocuk polikasını bu şekilde devam ettiriyor diye düşünüyorum. Rica etmek yerine dikte ediyor. Her zaman ki gibi.

Geri