Tecavüz konusunda sağlık bakanının görüşü

Kodla Büyü
bu tür kanunlar yavaş yavaş enjekte ediliyor...
yakında zina da suç sayılacak...benim görüşüm zina boşanma sebebi sayılmalı...
hatta uzun bir zaman sonra erkeklere 4 kere evlenme hakkı bile verilir...
miras olayında kadınların hakkı yarıya indirilir...
bunlar ne zaman mı olur?...başkanlık sistemine geçtikten bir süre sonra...

:puhaha:

Ekli dosyalar

• 168562_423142897720428_2061976482_n.jpg
    168562_423142897720428_2061976482_n.jpg
    47.7 KB · Görüntüleme: 430
ofkar' Alıntı:
tecavüzde dünyaya gelecek çocuğun ne günahı var da onu kürtajla katledelim o bir masum

ama tecavüzü yapan için en ağır cezayı verelim gerekirse asalım

ayrıca onu savunacak adamlarda var mı hala gibi sözlerle sizden farklı düşünenleri yanlış düşünüyorlar gibi göstermek hiç de doğru değil

sözü kimin söylediği önemli değil söylenen söz doğru ise savunmak gerekir

Allah kimsenin başına vermesinde.. herkesin karısı kızı anası kardeşi var. bunlardan birinin başına gelse idi. o bebeği isterlermiydi onu düşünsünler.. Allah göstermesin, ben istemem...

Yok mu bizim daha önemli meselelerimiz arkadaşlar. Koca koca herifler hanımlar tvlerde her akşam, bizlerde hergün forumlarda birbirimizi yiyor, bu suni gündemi yapanın amacına hizmet ediyoruz. Ülkece mükemmel bir durumdayız ekonomi tıkırında eğitim şahane insanlar mutlu terör yok kendi uçağımız arabamız var ama biz dönüp dolaşıp bayanların başıyla bilmem neyiyle uğraşıyoruz. :!: :!:

Çünkü çocuğuna yiyecek ekmek bulamadı diye kendini de çocuğu da öldürtecek cinnet durumuna insanların gelmesine göz yummak cinayet değil!

Sosyal Hizmetlerden gelen öğrencilerinize bakın. Evet devlet sosyal hizmetlerde iyi, kabulüm. O çocukların üstlerine başlarına baktığınızda devletin maddi desteğini, gözlerinin içine baktığınızda ise kocaman manevi boşluğu göreceksiniz.
Hangisi cinayet, hangisi değil?

Ki durum kürtaj da değil, kimse kürtajı desteklemiyor. Kürtaj iyi bir şeydir de demiyor. Kürtaj yaptırmaya karar vermenin bir anneye yaşatacağı travmanın farkında olmayan erkek beyinlerince yoğrulmaya çalışılıyor. Nasıl bir durumdadır ki bunu yapmayı göze alır bir kadın ya da aile?

Kimsenin başına vermesin Allah, ama arkadaşların da dediği gibi kendisini kürtaja karar vermek zorunda kalmış kadının yerine koyamayan arkadaşlar bir hayal etsin bakalım, eşinin cinsel istismara uğrayıp hamile kaldığını. Doğur karıcım, biz bakarız, diyebilecekler mi?

Yaw bir de ben seninle aynı fikirde olmak zorunda mıyım? Dün "Kendileri gibi düşünmemizi, yapmamızı istiyorlar" diyen zihniyeti bugün bizim dediğimiz gibi yaşayacaksınız diyor...

Tamam İslam dininde kürtaj haramdır, cinayettir... İyi de herkes müslüman olmak zorunda mı? Sanki milleti zorla kürtaj yapılıyor... Bırakın kim ne yaparsa yapsın, sen kendi eşine, kızına yaptırma... Değerli bakan akrabası tecavüze uğrarsa doğumuna vesile olup devletin bakmasını sağlar... Kimsenin gocunduğu yok; kimseyi kendinize benzemeye mecbur kılmadığınız sürece zaten kimse size karışmıyor... Padişah konuştuktan sonra herkes ayağa kalktı; iyide daha önce neredeydiniz. Herkes en yalaka olma yarışına girdi...

Bu adamların gündem değiştirmesine hastayım... Helal olsun gerçekten bu adamlara; bu halkın yumuşak karnını çok çok iyi biliyorlar... Nasıl olsa herşey unutulur; aslolan padişahın dediğidir...

Merhoom' Alıntı:
Yok mu bizim daha önemli meselelerimiz arkadaşlar. Koca koca herifler hanımlar tvlerde her akşam, bizlerde hergün forumlarda birbirimizi yiyor, bu suni gündemi yapanın amacına hizmet ediyoruz. Ülkece mükemmel bir durumdayız ekonomi tıkırında eğitim şahane insanlar mutlu terör yok kendi uçağımız arabamız var ama biz dönüp dolaşıp bayanların başıyla bilmem neyiyle uğraşıyoruz. :!: :!:

Katılıyorum hocam, ancak başbakanımız bir cümle sarf ediyor. Bakanları onu savunma derdine düşüyor. Bir gecede de olmayacak kanunlar meclisten çıkabiliyor.

Evet, önemli konularımız var peki yasalaştığında getirilen yasak için çok geç olmayacak mı?

Başka konu kalmadı ülkede, başbakanından bakanına hepsinin dilinde yok kürtaj, yok sezeryan... Ya arkadaş bir yasa çıkaracaksan, görevlendirirsin ilgili bakanını, ne gerekiyorsa yapar. Bu ne laubaliliktir anlamadım ya, dini bütünüz diye ortalıkta dolaşırlar, ağızlarına sakız ettikleri meselelere bak. Gündem değiştirmek için ne yapacaklarını şaşırdılar artık, biz de bunlara alet oluyoruz. Ama bu millete müstehak tabii, refaranduma evet deyip katilin eline tutuşturursan silahı önüne geleni vurur işte böyle. Bir tecavüzcü destekçisi olmadıkları kalmıştı, çocuklara devlet bakarmışmış... Devletin baktığı çocukları görüyoruz, insan haklarını bu kadar düşünüyorsanız önce sokaklardaki binlerce çocuğa sahip çıkın siz... İnsanı gerçekten çileden çıkarıyorlar ya :x

ofkar' Alıntı:
tecavüz sonucu olan çocuğun öldürülmesi günah mı sorusuna verilen bir cevap

http://yasam.bugun.com.tr/bu-cocugun-aldirilmasi-gunah-mi-139275-haberi.aspx

ağzıma çok şey geliyor söylüyorum ama yazmıyorum edebimden. ama bana şu sorunun cevabını ver eşin dostun kardeşinin hatta eğer bayansan kendi başına böyle bir şeyin geldiğini bir düşünür müsün.. elin iti tecavüz edecek yetmiyor çocuğunu doğurtacak ve bir ömür seninle ortak bi paydası olacak. yok artık

Geri